Автовинил-Новосибірськ

12.03.2015

Дякую, що відвідали наш сайт! Наша майстерня рада запропонувати Вам наступні послуги:
Автовинил-НовосибірськОбклеювання елементів кузова та салону автомобіля плівкою

Ми зробимо Ваш автомобіль індивідуальним. Для цього в нашому арсеналі є різні види вінілу (плівки), иммитирующие такі матеріали як карбон, алюміній, дерево, мають матову, глянсову структуру, структуру «алмазної крихти» і багато іншого. Ми пропонуємо послуги по наклейці вінілу тільки провідних виробників, що гарантує довговічність покриття і здивовані погляди оточуючих:)

Імерсійна друк (Автовинил-Новосибірськаквапечать)

Водопереносная друк — це технологія, яка дозволяє надати бажаний вид або родзинку практично будь-якого виробу з пластмаси, скла, дерева, металу та кераміки з використанням спеціальних водорозчинних плівок з різними малюнками (фактурами), завдяки цій технології Ваш автомобіль буде виглядати значно ефектніше. Так, стандартні елементи пластикового салону можуть перетворитися в «обробку під дерево або метал», що доступно тільки в найдорожчих варіантах комплектації. Крім цього, за допомогою даної технології можна наносити на диски вашого автомобіля оригінальні зображення або текстуру.

Короткий зміст статті: обклеювання кузова автомобіля вініловою плівкою, карбоном, аквапечать (імерсійна друк) на елементах кузова і дисках автомобіля, стайлінг, автозвук, електрика, парктроніки автовинил

Джерело: Автовинил-Новосибірськ

Замовити: автовинил.

Також ви можете прочитати