Як наклеїти наклейку

23.02.2015

Як наклеїти наклейку

У цілому технологія наклеювання вінілової плівки на машину схожа на технологію нанесення тонувальної плівки на скло.

Бажано мати наступні інструменти:

ганчірки для витирання і протирання поверхні,

канцелярський ніж,

фен,

скребок з гумовою або повстяною платівкою,

обприскувач з водою, плюс додати краплю миючого засобу

Для простих нешироких наклейок, які наносяться на плоску поверхню фен не потрібен. Бажано, щоб був другий чоловік для допомоги, якщо наклейка більше півметра в розмірі.

Наклейка на машину складається з наступних частин:

з самого низу — паперова силіконізований підкладка,

сама наклейка

і на наклейку зверху нанесена монтажна плівка для перенесення зображення на машину.

1. Автомобіль слід ретельно вимити і очистити від хімічних забруднень до нанесення наклейки на авто, даючи йому повністю висохнути. Протерти місце нанесення наклейки на машину Уайт-Спиритом .

Температура в тому місці, де ви збираєтеся клеїти наклейку (в приміщенні або на вулиці) повинна бути не менше 5 градусів за Цельсієм. Невеликі наклейки ( наприклад на капот) на рівні поверхні можна клеїти при більш низьких температурах.

2. Для початку визначтеся з місцем, куди збираєтеся приклеювати вінілову наклейку. Визначте, де будуть верхні кути етикетки, щоб наклейка на машину приклеїлася рівне. Бажано позначити чим-небудь водостійким точки на автомобілі і на наклейці, щоб при приклеюванні можна було сумістити мітки і уникнути нерівного наклеювання.

3. Не отклеивая ніяких підкладок прикладіть наклейку до машини і подивіться як вона лягає і підходить до поверхні. Проміряйте все, щоб не було накладок потім.

4. Зніміть наклейку. Відокремте нижній захисний паперовий шар від зображення (у вас залишиться наклейка, на яку наклеєна монтажна плівка).

5. Попередньо обробіть всю поверхню, в місцях приклеювання наклейки на машину, і саму наклейку (з клеїться боку) водою з обприскувача. Це дасть можливість, після того як ви прикладете наклейку до автомобіля, переміщати її, коригуючи розміщення і легко вигнати з під плівки всі бульбашки повітря. НЕ МОЧІТЬ ВОДОЮ ПАПЕРОВУ ПІДКЛАДКУ НАКЛЕЙКИ, ІНАКШЕ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ З ВІДДІЛЕННЯМ НАКЛЕЙКИ ВІД ПІДКЛАДКИ!

6. Приклавши наклейку на машину, рівномірно прикатывайте її гумовим шпателем від середини до країв, підсушуючи феном. Стежте, щоб наклейка не стовбурчив і не було зморшок.

Важливо! Якщо поверхня не рівна, з переходами, не намагайтеся закоткувати відразу всю наклейку. Прикатайте центральну частину наклейки, яка проходить по рівному місцю, залишаючи не прикатанными краю. Інше прикатаете потім, від середини наклейки до країв, натягуючи і нагріваючи наклейку феном, не даючи утворюватися бульбашки і складок. Прикатав частина наклейки, знімайте з цього місця монтажну плівку, якщо утворюється напруга в плівці.

Важливо! При прикатывании, якщо утворилася зморшка, можна акуратно віддерти назад прикатанную частина і закоткувати її ще раз, нагріти наклейку феном і розгладити зморшки.

7. У місцях переходів і ребер жорсткості машини плівка може натягатися і погано наноситься. Намагайтеся, як би розтягувати наклейку, трохи більше нагрівати феном, розгладжувати плівку шпателем по поверхні. Якщо неможливо уникнути утворення зморшок — розріжте (надріжте) в цьому місці наклейку, прибравши напруга всієї наклейки. На щастя, шви на поверхні наклейки не видно, на машині, вже з відстані 1-2 метри.

8. Прикатав наклейку, ретельно просушіть її феном і дайте постояти хвилин 10-15.

9. Потім повільно потягніть за край монтажної плівки і відокремте її від аплікації. Тягніть під найгострішим кутом до поверхні машини!

10. Після того, як вся наклейка притиснута (прикатана) до автомобіля, шпателем виженете залишилися бульбашки з водою за край наклейки.

11. Ще раз обприскати наклейку і розгладьте залишилися бульбашки. Якщо ви не можете видалити великі бульбашки, то від них можна легко позбутися так — нагрійте будівельним феном ділянку з міхуром, проткніть голкою і притисніть це місце до автомобіля. Якщо не вдається позбутися від дрібних бульбашок, то дуже сильно не перестарайтеся, так як можете пошкодити наклейку шкребком. Бульбашки з часом зникнуть самі, так як підсохне рідина, яку ви використовували при поклейці.

12. Акуратно, не пошкоджуючи фарбу автомобіля, обріжте всі надлишки плівки, які виходять на краю машини. Розріжте плівку по краях дверей, якщо клеїте наклейку на бік автомобіля і підігніть краю плівки нагріваючи і підсушуючи феном.

13. Акуратно витріть машину чистими ганчірками і залиште мінімум на 24 години. Не мийте, не натирайте поліролями і не водите машину під дощем або снігом протягом 24 годин.

14. На наступний день перевірте краю, та інші відповідальні місця і якщо раптом вони піднялися, притисніть їх і просушіть феном.

Бажано таку мийку обклеєного автомобіля проводити не раніше, ніж через 10 днів.

Видалення наклейки з поверхні кузова.

Наклейку слід обережно зняти під кутом 180°. Одночасно нагріваючи феном, цим Ви значно полегшите процес зняття. Якщо плівки дуже старі, місцями на поверхні можуть залишитися плями клею. Їх легко можна видалити уайт-спиритом .

Короткий зміст статті: В цілому технологія наклеювання вінілової плівки на машину схожа на технологію… наклейки на машину

Джерело: Як наклеїти наклейку

Замовити: наклейки на машину.

Також ви можете прочитати