наклейки на машину

Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама

19.12.2014

Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама

Рекламне підрозділ компанії «Пластиксоюз» пропонує послугу з обклеюванні Газелей і автотранспорту рекламними оголошеннями. Рекламне оформлення автомобілів є ефективним і недорогим способом реклами, обклеювання газелей плівкою здійснюється протягом одного-двох днів, за дуже прийнятною вартістю.

Обклеювання кузовів газелей плівкою з аплікацією, нанесеної методом сольвентного друку, не тільки вдало декорує машину, але і активно виділяє транспорт у місті, роблячи рекламу ефективною і помітною.

Вартість обклеювання Газелей: 950 рублів за кв. м.

Також ми виконуємо роботи по виготовленню наклейок на машини, авотомобили, послуги по авторекламе.

Реклама на авто, як правило, існує у вигляді невеликих наклейок на кузов машини, як на легкових машинах, так і на вантажних. Ми виконуємо оформлювальну рекламу на автомобілі при проведенні автосоревнований, виставок, рекламних промоакцій, виставкових зразків.

Отримати більш детальну інформацію по обклеюванню Газелей і рекламу на авто, авторекламе і наклейок на машини можна за телефоном:

(495) 508-80-75, 792-75-46. Чекаємо Вас в нашому офісі — наш багаторічний досвід роботи гарантує гідне якість роботи. Ми даємо рекомендації щодо подальшої експлуатації кузова машини з рекламою, по догляду за зображеннями.

Будемо щиро раді бачити Вас!

Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама

Короткий зміст статті: Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама наклейки на машину

Джерело: Обклеювання газелей наклейки на машини реклама на авто автореклама

Замовити: наклейки на машину.

Також ви можете прочитати