Наклейка на машину і підвіска (розтяжка)

10.03.2015

Наклейка на машину і підвіска (розтяжка)

8 (812) 640-43-32

8 (911) 210-04-44

Наклейка на машину і підвіска (розтяжка)

Зустріч з пологового будинку мами і малюка — це особливий і найщасливіший день у житті. Таку чудову новину неможливо тримати в секреті, почуття радості переповнює в такий момент і цією радістю хочеться ділитися з оточуючими.

Оригінальний спосіб сповістити всіх про те, що у тебе сталося знаменна подія — це яскраві красиві наклейки на авто, які надають автомобілю неповторність і виділяють серед інших. Така прикраса на машині привертає увагу і сповіщає, що ти став батьком, у тебе народився малюк, і ти дуже вдячний своїй дружині за такий безцінний подарунок.

Оригінальні наклейки на машину стануть приємним сюрпризом для Вашої коханої, здивують, порадують і викличуть почуття гордості за чоловіка, який так чудово підготувався до зустрічі дружини з пологового будинку.

Чудові написи на номер: «Їду за сином», «Їду за донькою», на капот: «Кохана, дякую за сина», «Кохана, дякую за дочку», «Люба, дякую за сина/дочку», «У нас дівчинка», «У нас хлопчик». А також наклейки з малюнками пустушок, пляшечок, лелек, здатні підняти настрій Вам і оточуючим. Для того, щоб у Вас не виникло питань щодо застосування, пропонуємо інструкцію, як наносити наклейку на машину:

1. Необхідно знежирити місце нанесення

2. Зняти нижній шар, притиснути до поверхні і пригладити наклейку скла або капоту

3. Витіснити повітря з-під поверхні, розгладжуючи наклейку, потім відокремити верхній шар наклейки

4. Прикладати плівку необхідно не відразу всією площиною, а хвилеподібними рухами з боку в бік, пригладжуючи до поверхні

щоб уникнути труднощів, наша команда із задоволенням допоможе Вам нанести наклейку на автомобіль, розподілить малюнки красиво по всьому периметру машини. Для цього необхідно зателефонувати за номером 8 (812)640-43-32 і замовити монтаж, вибраних Вами наклейок.

Бажаємо приємно здивувати близьких і рідних яскравими наклейками на машині. Зустріч новонародженого з пологового будинку буде незабутньою і позитивною, коли Ви оригінально прикрасите Ваш автомобіль.

Підвіска (розтяжка)

День народження дитини — це великий день! Який збирає всіх близьких і рідних для знайомства з новим членом сім’ї. Така величезна радість всіх об’єднує, і, безсумнівно, кожен з гостей замислюється, який запам’ятовується сувенір піднести батькам малюка, як здивувати і влаштувати вітальний сюрприз, який буде радувати їх довгий період часу?

Компанія «Повітряна казка» поспішає порадувати Вас чудовим пропозицією. Подарувати батькам яскраву вітальну підвіску «З днем народження!», «З народженням хлопчика», «З днем народження дівчинки», «З немовлям», а також підвіски із зображенням лелеки, несе немовля, коляски з малюком.

Такий приємний подарунок збережеться на дуже довгий період часу, ніколи не зіпсується і буде радувати батьків, виявленої турботою рідних і близьких, а також підкреслить Ваше бажання і прагнення взяти участь в оздобленні кімнати для новонародженого.

Щасливого свята!

За більшою інформацією, перейдіть по посиланню новонародженому .

Наклейки на машину на виписку

Короткий зміст статті: Букети з іграшок — в агентстві Повітряна казка Ви можете замовити оригінальні букети та композиції з повітряних кульок, цукерок і фруктів. Букети з іграшок наклейки на машину

Джерело: Наклейка на машину і підвіска (розтяжка)

Замовити: наклейки на машину.

Також ви можете прочитати