наклейки на автомобіль

Вінілові наклейки на автомобіль, Тюнінг, Різноманітні поради автолюбителям, Все для автомобіля в Петербурзі, Портал для автолюбителів.

06.01.2015

Вінілові наклейки на автомобіль

Продаж транспортного засобу, втім, як і його придбання — крок досить серйозний і відповідальний. Особливо це стосується старих автомобілів. Для того щоб успішно продати старий автомобіль, потрібно грамотно скласти оголошення. Деякі автовласники, будучи повністю задоволені технічної складової свого автомобіля, продають його лише по причині відсутності естетичної цінності. А адже мало кому відомо, що існують спеціальні вінілові плівки, здатні зробити автомобіль унікальним і подарувати йому гарний вигляд.

Автомобільний вініл — обклеювання кузова транспортного засобу вініловими наклейками. В автомобільному тюнінгу це порівняно новий напрямок. Стрімке поширення автомобільного вінілу в Росії пов’язано з цілим спектром переваг. Автовинил надає величезні можливості за рахунок широкого діапазону використовуваних матеріалів: прозорі захисні плівки, глянцеві і матові плівки, кольорові декоративно-захисні плівки, карбонові плівки з 2D, 3D ефектом.

Як показує практика, вінілові плівки в порівнянні з фарбуванням кузова, виявляються більш зручними, оскільки вони змінюють колір окремих елементів і позбавляють від турбот, пов’язаних з переоформленням документів. Друга перевага автовинила полягає в практичності. Кожен вид плівки захищають лакофарбове покриття авто від утворення подряпин і відколів, від вигорання, а також впливу хімічних речовин і навколишнього середовища. Ламінування автомобіля із застосуванням безбарвної плівки істотно продовжує життя машини, запобігає дрібні кузовні пошкодження, виключає вицвітання фарби і зберігає її первісний вигляд. Як правило, подібними послугами користуються старі іномарки. При бажанні, ламінування можна видалити не пошкодивши і не залишивши ніяких слідів на кузові автомобіля.

Вініл — це еластичний матеріал, що відрізняється рівним нанесенням без розривів і заломів. Глянцевий автовинил призначений для додання автомобілю сліпучого блиску. Вибираючи матовий вініл, автомобіль, набуває вигляд фантастичного автомобіля майбутнього. Використання кольорових вінілових плівок додасть барвистості транспортного засобу. Карбоновий автовинил для додання автомобілю тривимірного ефекту.

Короткий зміст статті: Автомобільний вініл — обклеювання кузова транспортного засобу вініловими наклейками. В автомобільному тюнінгу це порівняно новий напрямок. Стрімке поширення автомобільного вінілу в Росії пов’язано з цілим спектром переваг. наклейки на автомобіль

Джерело: Вінілові наклейки на автомобіль — Тюнінг — Різноманітні поради автолюбителям — Все для автомобіля в Петербурзі — Портал для автолюбителів.

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати