наклейки на автомобіль

Вінілові наклейки на авто

12.02.2015

Вінілові наклейки на авто

останнім часом дуже поширеним тюнінгом екстер’єру автомобілів стали

вінілові наклейки. Кожен автоаматор хоче, щоб його «залізний друг» виглядав ексклюзивно. Зовнішню красу автомобіля можуть підкреслити аерографія, вінілові наклейки і т. д. тому у водіїв є з чого вибирати. Нанести аерографію на кузов автомобіля — найбільш дорогий варіант прикраси (в ціну входять: робота художника фарби ідея). Плюс до всього від аерографії «швидко» не позбудешся. Тому дуже багато любителів ексклюзивного прикраси своїх автомобілів вибирають найбільш дешевий варіант тюнінгу: вінілові наклейки.

Наклейки на авто набагато дешевше аерографії (приблизно в 3-4 рази).

1) Не доведеться пребегать до допомоги художника — достатньо мати навички роботи у програмі Corel Draw, щоб самостійно створити ескіз майбутнього зображення.

2) При виготовленні неклейки на авто не потрібно платити за ідею — малюнок можна придумати самому, а також ідею можна взяти з будь-якої комп’ютерної гри (адже самостійно іноді буває складно знайти відповідну тему, яка буде оригінальна і красиво виглядати на вашій машині).

3) Вінілова плівка, з якої роблять наклейки на автомобіль, коштує досить недорого порівняно з фарбою для аерографії (також можна скористатися клеїться плівкою «Oracal», яка відноситься до розряду недорогих самоклеючих матеріалів).

Далі:

— відправляємо файл з ескізом малюнка на плоттер, який проводить нарізку деталей

на плівці за заданими параметрами. Для того, щоб нарізати елементи можна

звернутися в будь-яку організацію, яка займається зовнішньою рекламою — у них

точно є ріжучий плотер. Найчастіше подібні організації надають послуги з

нарізці елементів на плоттері за ціною близько 5$ за квадратний метр.

— клеїмо нарізані з допомогою плоттера елементи на кузов автомобіля.

Навіщо платити комусь гроші, якщо ти можеш зробити це сам. Наклейки на авто можна, звичайно, клеїти і самому. Для цього необхідно:

1) Кілька людей з «прямими руками».

2) Тепловий фен — щоб плівка краще лягала.

3) Багато чистих ганчірок — для розгладження наклееных елементів.

4) Розпилювач з водою.

5) Нарізані залишають елементи зображення.

АЛЕ! Серед любителів машин, які вже використовували вінілові наклейки для прикраси автомобіля, переважаючим є думка про те, що НЕ ФАХІВЕЦЬ НЕ ПРИКЛЕЕТ ГРАМОТНО. До кого ж звернутися, щоб зробити все акуратно та недорого?

Процес нанесення вінілових наклейок на авто чимось схожий з процесом тонування стекол автомобіля. При дотриманні технічних вимог і, слідуючи інструкціям, не дуже складну наклейку з вінілу ви можете самі нанести на свій автомобіль. Плівка наноситься за допомогою шпателів на підготовлену, знежирену, мокру поверхню, після чого просушується феном.

Якщо ж не хочете ризикувати (при нанесенні вінілової наклейки можлива поява міхурів і «зморшок», уникнути яких буває важко, але можливо), знайдіть грамотного тонировщика. Він все зробить і, як показує практика, це буде коштувати не дуже дорого.

Важливою відмінністю наклейок від аерографії є і те, що вінілові наклейки можна відірвати в будь-який день, помити машину і забути, що на ній були малюнки.

Після зняття венилового малюнка на поверхні автомобіля можуть залишитися частина клею. В ДОПОМОГУ: щоб легко відривалося, потрібно будівельним феном нагрівати, тоді нічого не залишиться. Але якщо частина клею при знятті наклейок з автомобіля все-таки залишиться, то потрібно намочити ганчірку гарячою водою і протерти місця, на яких залишився клей. Поверхня легко очиститься.

Короткий зміст статті: наклейки на авто

Джерело: Вінілові наклейки на авто

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати