Вінілові наклейки — креативна індивідуальність автомобіля

20.02.2015

Вінілові наклейки на автомобіль — новий стиль вашого авто

Вінілові наклейки - креативна індивідуальність автомобіля Давно вже минули ті часи, коли кого-небудь здивувати ексклюзивної машиною, якою вважалася будь-яка іномарка. Один із героїв відомого серіалу «Бригада» говорив про своєму автомобілі: «Ні в кого такої більше немає — тільки у мене і Майкла Джексона!». Сьогодні ж в століття конвеєрного виробництва на вулицях повно авто різних марок, що випускаються серійно, і всі вони зливаються в одну сіру масу.

Способи змінити екстер’єр авто

Але як хочеться індивідуалізувати свій автомобіль, підкреслити власний стиль, статус, ставлення до життя! Для реалізації таких бажань автомобілістів і виникли такі поняття, яктюнінг і стайлінг авто .

Перший вид індивідуалізації авто досить дорогий, так як в ході його проведення змінюються технічні характеристики автомобіля.

Другий передбачає зміну, стилізацію зовнішнього вигляду машини.

Стайлінг проводиться різними способами: аерографія, декоративна ілюмінація, вінілові наклейки на автомобіль, карбонові, хромування.

Зупинимося більш докладно на обклеювання авто різними малюнками (аплікаціями) на плівці.

Переваги вінілових наклейок

Цей вид стайлінгу доступний широкому колу автолюбителів — вінілові наклейки на капот автомобіля можуть дозволити собі навіть власники недорогих автомобілів. Причому, власники старих автомобілів найчастіше використовують вініл для надання вигляду своїм «стареньким коням» презентаційного вигляду, маскуючи при цьому невідповідність замінених частин облицювання (наприклад, не знайшлося капота під колір кузова).

В порівняння з аерографією наклейка на авто вигідно відрізняється від першої за ціною, крім того нанести наклейки на авто своїми руками не складе труднощів навіть простому автолюбителю в умовах власного гаража, маючи при собі нескладні інструменти, засоби і пристосування.

Крім ексклюзивного естетичного вигляду автомобіль, на який нанесені вінілові наклейки, відштовхує від себе викрадачів, які не вирішуються викрадати настільки примітний агрегат. До того ж, вінілові наклейки не псують лакофарбове і полірувальне покриття кузова. а навпаки захищають його від вигоряння і дрібних подряпин.

Підбираючи масло для авто детально вивчіть що означає класифікація моторних масел по в’язкості.

Ще одна незаперечна перевага використання вінілу — це досить просте його нанесення, зняття чи заміна. Можлива обклеювання вінілом поверх попереднього малюнка, виробники плівок гарантують якісне прилипання і довговічність (в середньому 3-5 років) покриття до десяти шарів плівки.

Для зняття старого малюнка знадобляться будівельний фен, знежирювачах (краще всього спиртової). Після розігріву феном, плівка акуратно подцепляется з краю і тягнеться, залишилися сліди клею видаляються за допомогою спирту. При цьому фарба і полірування машини не страждає, а поверхня кузова відразу ж готова до нанесення нового малюнку.

Як обклеїти

Вінілові наклейки - креативна індивідуальність автомобіляЯкщо Ви вирішили обклеїти свою машину вініловими наклейками, то можна піти двома шляхами:

 1. Самостійно підготувати інструмент і замовити необхідну кількість кольоровий вінілової плівки або замовити наклейку на авто в магазині. Нанесення проводити у власному гаражі, дотримуючись технології.Такий варіант підійде, якщо необхідно нанести нескладний малюнок на кузов, невеликі емблеми, наклейки на лобове скло, інші нескладні аплікації.

Проте, якщо мова йде про складну аплікації, складових на всій облицюванні та кузові, єдину симетричну композицію, то в такому разі доцільніше звернутися до фахівців, які якісно виконають роботу, дадуть на неї гарантію.

 • Замовити виготовлення наклейок на авто в спеціалізованих фірмах, які легко можна знайти в Інтернеті, або звернувшись в друкарню, які здійснюють офсетний друк на плівці і мають плотери для роздруківки широкомасштабних малюнків.
 • Вінілові наклейки виготовляються на спеціальній плівці, яка відрізняється по своїй структурі від плівок, що використовується в зовнішній рекламі на вуличних стендах, бордах — вона більш щільна, при нагріванні стає еластичною і добре тягнеться.

  Стурбовані безпекою маленького пасажира? Ознайомтеся як правильно і надійно здійснювати кріплення дитячих автокрісел .

  Передпускові підігрівачі двигуна WEBASTO мають хороші відгуки серед автомобілістів. Докладно про подогревателях читайте тут.

  Способи виготовлення

  Спеціалізовані компанії виробляють виготовлення наклейок на авто чотирма способами:

  • вирізка елементів з різнобарвною вінілової плівки з наступним нанесенням цих частин аплікації на частини кузова;
  • повнокольоровий плоттерна струменевий друк на плівці всій наклейки в повному обсязі, потім ця наклейка монолітно наноситься на автомобіль. Цей спосіб схожий з аерографією, з тією лише різницею, що малюнок наноситься не на сам автомобіль, а на плівку;
  • трафаретний друк на шматках вінілового покриття різних кольорів;
  • офсетний тиражна друк.

  Вінілові наклейки - креативна індивідуальність автомобіляОстанні два способи використовуються для тиражного виробництва, такі наклейки на авто можна купити в будь-якому магазині автомобільних аксесуарів. Як правило, це популярні малюнки або елементи символічних композицій: всілякі трабли, язики полум’я, фінішні прапори, гоночні поздовжні смуги.

  до Речі, інспектори ДІБДР прихильно ставляться до настільки оригінальним авто. прикрашеними візерунками з вінілу. І можуть лише зупинити, щоб краще розгледіти стайлінг вашого авто.

  до Речі в нормативних документах інспекції зазначено, що колір автомобіля повинен збігатися з кольором, вказаним у графі 9 свідоцтва про реєстрацію автомобіля, причому колір кузова (кабіни) повинен бути «візуально визначаються».

  Ні про яке-небудь процентному співвідношенні кольорів, їх відтінків мова не йде, але це стосується лише кузова і кабіни. Згідно нормативним вимогам, лобове скло повинне бути прозорим, тому забороняється його тонування або наклейки на авто на скло, які закривають більше 30 % від його загальної площі.

  Так що це вимога варто врахувати при стайлінг лобового скла, щоб уникнути претензій з боку ГИБДД, або ще гірше потрапити в аварію через поганого огляду.

  mylandrover.ru/remont-svoimi-rukami/remont-glushitelya-svoimi-rukami.html У статті ми розповімо як самому відремонтувати глушник.

  Короткий зміст статті: Вінілові наклейки — доступний і простий спосіб додати родзинку улюбленому автомобілю, зробити його яскравим і вражаючим. вінілові наклейки на авто, вінілові наклейки на автомобіль, вінілові наклейки на капот автомобіля, наклейки на лобове скло, наклейка на авто,витратні матеріали наклейки на авто

  Джерело: Вінілові наклейки — креативна індивідуальність автомобіля

  Замовити: наклейки на автомобіль.

  Також ви можете прочитати