наклейки на автомобіль

Таблички та наклейки на японських автомобілях

15.12.2014

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Toyota Mark II ’95, розмитнений 05.2002. Наклейки на лючку бензобака.

Таблички на АВТОМОБІЛЯХ

Бачимо дві етикетки зелений кольори, нажаль вони стерті до нечитаемого стану. Імовірно вони клеются при заміні масла в двигуні або АКПП і на них наноситься пробіг який пройшла машина при цій заміні. Є думки що на них найменування присадок до палива, плюс пробіг-коли їх заливали. Етикетка червоного кольору означає, що потрібно лити тільки неетилований бензин. Жовта з написом чорними літерами «Formula Shell» — я думаю це щось про марку масла хотіли сказати.

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Кругла наклейка означає термін наступного проходження щорічного необов’язкового (полягає в звичайній перевірці рівнів рідин і світлових приладів і коштує в районі 10 000 єн для простенької машини). Колір наклейки це рік: -червоний 2000-зелений 2001 — жовтий 2002-синій 2003 — і далі чергується. (відлік йде від 1988-го, наприклад: 2000 = 12) В центрі — цифра — рік наступного (13=2001 р.) По циферблату — місяць (п’ятий — травень).

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Квадратна наклейка посередині лобового скла клеїться при проходженні т. н.»сякэн» — чергового обов’язкового технічного обслуговування (на відміну від нашого техогляду авто не лише оглядають, але і змінюють і регулюють усі, що годиться).

Прямокутна наклейка використовується Міністерством землі, інфраструктури і транспорту і використовується 2 або 3 роки, як результат інспекції(типу нашого техогляду), ниодна машина не може використовуватися без такої наклейки. Інспекції створюється урядом для того, щоб перевірити відповідності параметрів вашої машини з контрольними. Якщо який-небудь з параметрів не відповідає нормі, то ви не пройдете огляд і наклейка не буде видана.

Терміни: новий автомобіль — 3 роки, потім через кожні два. На зворотному боці етикетки ставиться дата його проходження, наприклад: 13 6 23 — це означає, був пройдений 23 червня 13 (2001) року. Дата наступного проходження ТО визначається кольором наклейки (червоний=2000-зелений=2001 — жовтий=2002-синій=2003 і так далі) і цифрою в квадраті позначає місяць.

Якщо ви купуєте нову машину або переоформляє право власності,то вам видається нова наклейка. У разі якщо машина нова, то наступний техогляд і відповідно нова наклейка буде отримана вами через 3 роки. Взагалі час наступної перевірки залежить від типу машини, але 3 роки незмінний строк для нових автомобілів.

Обидві інспекції обов’язкові, але водіння без круглої наклейки не може бути переслідуваного за законом, адже кожна людина самостійно може стежити і замінювати окремі частини двигуна, хоча багато їздять для цього на СТО.

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Таблички та наклейки на японських автомобілях

Кругла наклейка на задньому склі зліва внизу із зображенням автомобіля і цифрами належить обов’язкової (якщо власник проживає в місті) в Японії постійної парковці. Перші дві цифри — це рік отримання паркувального місця. При покупці автомобіля потрібно подати довідку з місця проживання про наявність місця для паркування, інакше не продадуть. Але якщо живеш у селі, наприклад, ця довідка не потрібна, і відповідно ніяких наклейок про парковці на автомобілі не з’являється. У провінції більшість авто без цих наклейок.

marinoweb.narod.ru/mw_model.htm описав її не правильно -«Пробіг при якому був змінений ремінь ГРМ». Існує наклейка яка клеется японцями при зміні ременя ГРМ, вона зовні виглядає так само, за винятком цифр 100 000, їх немає, а на їх місці чорним маркером написано пробіг при якому проводилася остання заміна ременя ГРМ.Ця наклейка тут скоро буде (фото не вийшло).

Короткий зміст статті: Розшифровка наклейок і написів на табличках автомобілів японського виробництва. наклейки на автомобіль

Джерело: Таблички та наклейки на японських автомобілях

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати