наклейки на автомобіль

Що таке вінілові наклейки для автомобіля і як ними обклеїти машину

01.02.2015

Вінілові наклейки для машини, як спосіб стайлінгу

Не у всякого є можливість здійснити кардинальні зміни, наприклад, змінити свій автомобіль на більш нову модель. Але оновити зовнішній вигляд улюбленого «залізного коня» і надати йому неповторну індивідуальність справа досить прийнятну для кожного.

Вінілові наклейки на авто дуже популярні сьогодні і є найбільш вдалим рішенням для зміни стайлінгу вашого транспортного засобу і його швидкого перетворення. Обклеїти вінілової плівкою можна практично будь-яку поверхню, і все частіше на вулицях можна зустріти автомобілі, обклеєні винилографией. Досить широке поширення цей вид тюнінга отримав за кордоном — з допомогою вінілу розміщують рекламу на більшій частині комерційного транспорту.

Дивіться відео про обклеювання авто вінілом

Гідності вінілових наклейок

Надати ексклюзивний вид своєму чотириколісного друга можна і за допомогою аерографії. але автовинил має деякі переваги:

  • Вінілові наклейки на автомобіль дешевше аерографії в 3-4 рази;
  • Робота з автовинилом не потребує багато часу і зусиль;
  • Вінілова плівка має широкий діапазон кольорів, які може бути матовою або глянсовою, це дає величезні можливості для комбінування;
  • За ідею для майбутнього зображення можна не платити, достатньо добре пофантазувати або взяти зображення з будь-якої комп’ютерної гри;
  • Дизайн малюнка також можна розробити самостійно, не залучаючи до цього художника, для цього знадобляться невеликі навички роботи в CorelDraw;
  • Вінілове покриття захищає кузов від дрібних подряпин, відколів і пошкоджень і допомагає зберегти лакофарбове покриття.
  • Обридлий малюнок досить легко знімається, не вимагаючи після цього перефарбування кузова, як після аерографії;
  • Машини, які звертають на себе увагу, викрадають досить рідко.

Ви можете самі намалювати, що захочете і наклеїти свій малюнок на авто

Варіанти стайлінгу

Варіантів стайлінгу за допомогою вінілової плівки величезна кількість. Можна кардинально змінити колір авто, дуже поширена останнім часом матова плівка, вона додасть звичайної серійної машині зовсім інший вигляд. Можна комбінувати різні кольори — обклеїти ними верх і низ кузова. Ви можете використовувати прості лінії або складні зображення, одну наклейку або кілька зображень, а якщо ви не хочете нічого міняти, то можна обклеїти авто прозорою плівкою — покриття кузова під нею збереже свій первозданний вигляд. В Європі так чинять досить часто, на час експлуатації обклеюють авто прозорою плівкою, потім знімають її і продають «як новенький» .

Ви можете вибрати одну або декілька наклейок будь-якого розміру в залежності від вашого бажання і міняти їх кожен сезон без шкоди лакофарбовому покриттю.

Слід пам’ятати, що якщо малюнок не збігається з кольором, вказаним в технічному паспорті, то він повинен займати не більше 50% площі машини.

Догляд за машиною, обклеєної вінілом

Термін служби вінілової плівки залежить від її виробника і становить від 2 до 5 років в наших кліматичних умовах. Але навіть по закінченню цього періоду якість наклейки може залишитися задовільним. Обклеєний вінілом автомобіль не вимагає яких-небудь особливих рекомендацій по догляду, варто дотримуватися стандартних побажань: побільше турботи та чистоти, поменше бруду й солі. Машина з вініловими наклейками добре переносить ручну і автоматичну мийку негарячій водою. При дотриманні правильної технології обклеювання вінілова плівка тривалий час буде зберігати чудовий вигляд і радувати вас.

Технологія обклеювання авто вінілом

Розрізняють два способи обклеювання автомобіля вініловою плівкою:

  1. Обклеювання авто вінілом на суху поверхню. Цей спосіб досить складний і під силу тільки фахівцеві з особливою підготовкою, адже до сухої поверхні склеювальний шар прилипає моментально, все дефекти і похибки після нанесення плівки вже не вийде виправити. Але перевагою цього способу є те, що вінілова плівка клеїться за один раз і може прослужити більш тривалий термін.
  2. Обклеювання авто вінілом на мокру поверхню. Цей спосіб набагато легше, адже з мокрій поверхні в будь-який момент можна зняти плівку і виправити дрібні огріхи. Цей процес дуже схожий на процес тонування стекол авто .

Головне, не допустити залишків води в прошарку після обклеювання після її висихання утворюються некрасиві бульбашки.

Ви можете і самостійно наклеїти нескладну вінілову наклейку за умови дотримання вами всіх інструкцій і технічних вимог. Перед обклеюванням поверхню слід підготувати, знежирити і намочити. Нанесіть плівку і за допомогою спеціальних шпателів ретельно розгладьте її, просушіть феном.

Процес обклеювання вінілом

Як зняти стару наклейку

Відмінною рисою вінілових наклейок є те, що їх можна досить легко зняти (що неможливо при аерографії). При знятті автовинила бажано використовувати будівельний фен і спеціальну рідину для зняття плівки (можна обійтися і без неї). Слід від старої наклейки теоретично може залишитися лише від вигорання неякісного лакофарбового покриття на сонці. Якщо все ж після зняття покриття на поверхні авто залишилося трохи клею, його без праці можна видалити потерши ганчіркою, змоченою в гарячій воді.

Короткий зміст статті: Багато автолюбителів мріють, щоб їх чотириколісний друг виглядав стильно і притягував до себе захоплені погляди оточуючих. Цього легко домогтися, вінілові наклейки на авто, автовинил, обклеювання авто вінілом наклейки на авто

Джерело: Що таке вінілові наклейки для автомобіля і як ними обклеїти машину

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати