наклейки на автомобіль

Наклейки на автомобілі в Пензі

04.03.2015

Стікер-графіка

Одним з напрямків нашої діяльності є виготовлення вінілових автонаклеек — графіки на бортах, наклейок на колісні диски і гальма.

Крім декоративної обробки ми виробляємо повномасштабні рекламні роботи на бортах автомашин, виготовляємо етикетки з фірмовими логотипами та інтернет-адресами на скла і кузова, розклеюємо спортивні автомобілі, виконуємо індивідуальні замовлення з власними іменами, картинками, логотипами, Ніками і просто дружніми «приколами» автовласників. Словом, будь-які побажання та ідеї клієнтів наша дизайн-студія втілює в вінілі на Вашому автомобілі!

Крім цього ми пропонуємо послуги аерографії — високо художнього розпису автомобіля.

Невеликі наклеечки (від 20 см до 1,5 м) на борту, скла, підкреслюють «риси характеру» Вашої машини ( або Ваші), або приховують якісь недоліки, допоможуть клієнтам вбити двох зайців: позбутися від сколів, подряпин або навіть вм’ятин, не фарбуючи деталь, і при цьому, на зекономлені гроші надати автомашині новий стиль та імідж. Бажаного ефекту можна домогтися за 30-50$.

При виготовленні етикеток ми використовуємо спеціальну вінілову автомобільну плівку виробництва Бельгії і Голландії, що має гарантію чотири роки на відклеювання і вицвітання. Знімається плівка досить легко, не залишаючи після себе клейового шару і не псуючи лакофарбового покриття, але виключно за допомогою фена. Так що дітям або любителям що-небудь поколупати на машині зробити це буде дуже складно.

Наклейки на автомобілі в Пензі

Короткий зміст статті: Новий, постійно поповнюється, сайт про автомобільні аксесуари відомих фірм, наклейки, можливості тюнінга ВАЗ 21083-93-99, 2110, і багато іншого. Просто необхідний drag і street racer ам і всім хто хоче відрізнятися від інших. tuning, тюнінг, наклейки, ваз, 21093, 21083, девятк, десятк, восьмерк, зубило, скла, борти, stickers, sportcar, sport, drive, actiondriving, streetracing, street racing, dragracing, drag racing, race, speed, need for speed, no fear, mercedes, bmw, honda, toyota, opel, alfa romeo, hyunday, audi, volskwagen, vw golf, гонки, швидкість, машини, тачки, круті тачки, форсаж, викрасти за 60 секунд, л. с., лз, запчастини, аксесуари, моторспорт, motorsportracing, motor sport racing, motosport, moto sport, обклейка, примочки, антикрила, повітрозабірники, бампери, замки, ручки перемикання швидкостей, свічки, дроти, джгути, обплетення, керма, спортивний руль, неон, інтер’єр, прямоток, прямоточний глушник, remus, brembo, sasch, apexi, sparco, recaro, luk, Пенза, Зарічний, пензенск, Саранськ, Ульяновськ наклейки на авто

Джерело: Наклейки на автомобілі в Пензі

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати