наклейки на автомобіль

Наклейки на авто.. Наша компанія робить наклеки на авто і рекламу на транспорт.

26.12.2014

НАКЛЕЙКИ НА АВТО.

Наклейки на авто в Санкт-Петербурзі а також автовинил і винилография на авто. Наша компанія надає повний спектр послуг з розробки будь-якого роду дизайн макетів, роботи по підготовці фірмових емблем і логотипів компанії, виготовлення різних стікерів на авто і нанесення реклами на будь-який вид техніки (від маленьких аплікаційних наклейок з контактною інформацією до повної обклеювання автомобіля за індивідуальним замовленням)! Також діють різні форми оплати (як вам зручніше), гнучкі ціни та суттєві знижки при обклеювання декількох автомобілів.

В Санкт-Петербурзі вже давно не рідкість побачити автомобіль з вінілом і з кожним днем їх стає все більше і більше. Також великим попитом користується часткове обклеювання автомобіля наприклад:

  • Наклейки на капот. В даному випадку наклейка виготовляється тільки на один елемент кузова з урахуванням геометрії капота саме вашого автомобіля, що не маловажно! Всі макети дизайн строго узгоджені з урахуванням побажань замовника.
  • Винилография на борту відома також як фото на борт або псевдоаэрография, в цьому випадки виготовляються дві наклейки в дзеркальному відображенні по одній на кожен борт автомобіля.
  • Наклейки на заднє крило. Тут вже немає якихось певних стандартів, усі етикетки виготовляються і розміщуються на машині так як побажає замовник після узгодження макетів підготовлених дизайнером!
  • Наклейки на ковпак запасного колеса. Замовник може вибрати ескіз з каталогів на сайті або надати свою картинку, перед цим отримавши консультацію щодо вибору ескізу у нашого дизайнера. Після остаточного узгодження та передоплати замовлення майбутню вінілову наклейку запускають у друк і на покриття захисним ламінатом. Час виготовлення наклейки складе 1ч-2ч.

Також розрізняють два виду і способу виготовлення наклейок на авто:

1) Кольоровий фотодрук на плівці пвх — даний спосіб виготовлення полягає в нанесенні спеціальними стійкими чорнилом на плівку пвх (за замовчуванням це біла, глянсовий, плівка) будь-якого зображення. Після друку плівка покривається ламінатом який служить захистом для вінілової наклейки від вицвітання фарби і фізичних ушкоджень. Всі роботи проводяться в боксах з постійною «кімнатній» температурою.

2)Аплікаційні наклейки на авто — такий спосіб виготовлення полягає у підготовці векторного файлу із зображенням. На ріжучому плоттері наклейка вирізається по контуру з цілісного шматка плівки, і за допомогою монтажної плівці переноситься на борт автомобіля (яскравим прикладом служать наклейки на заднє скло автомобіля). Такі аплікації можуть складатися з декількох кольорів плівки в залежності від дизайну!

Автовиниловые наклейки можуть проводитися шляхом комбінування обох способів. Вибір технології залежить від художньої ідеї. Виготовлення аплікації на одноколірної плівці є більш простим способом, на відміну від повнокольорового друку, часто неотличимой від аерографії. Наклейки з вінілу мають масу переваг в порівнянні з аерографією. Зображення наноситься набагато швидше, і здатне в ряді випадку приховати подряпини на капоті автомобіля. Наклейки легко знімаються, не пошкоджуючи забарвлення автомобіля в деяких випадках коли плівка досить довго перебувала на кузові авто може залишитися, клей, який легко забирається будь автомобільної хімією (тех. спирт, бензин калоша тощо)

Всі вище перелічені та інші види виготовлення наклейок на авто і різних стікерів в Санкт-Петербурзі можна знайти у нас в верхньому меню сайту, а також їх різновид за темами і галереях в бічному. Вартість будь-наклейки випливає тільки від кількості витраченого матеріалу і складності монтажу при обклеювання. Всі монтажні роботи проводяться в наших боксах або на території замовника (за домовленістю). У роботі використовуються тільки якісні матеріали (країна виробник плівки Англія, Німеччина) та спеціальні допоміжні засоби.

Короткий зміст статті: наклейки на авто

Джерело: Наклейки на авто. | Наша компанія робить наклеки на авто і рекламу на транспорт.

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати