Друк наклейки на авто Наклейка з логотипом Надрукувати наклейки київ

24.11.2014

Друк наклейки на диск Друк наклейки на скло автомобіля

Виготовлення наклейок (або стікерів. як називають їх багато) потрібно для дуже багатьох цілей. Наклейки бувають самих різних розмірів і форми і часто клеяться на різну упаковку (на коробочки для ліків, косметики, на банки з чаєм, помади, практично на будь-які продукти). Наклейки використовуються для оформлення приміщень, торгових точок, автомобілів, виставкових стендів, для реклами в метро. А тому виготовлення наклейок необхідно багатьом фірмам і в самих різних ситуаціях.

На картинці наклейка на заднє скло автомобіля ( наклейка на авто ), з логотипом Вашої компанії, може бути віддрукована на оракалі, клеїться може як зі сторони вулиці так і всередині автомобіля (наклейка в дзеркалі) використовуючи будь-які кольори. форму наклейки можна змінити, додатково обрахувавши вартість виготовлення штампів для висічки наклейок або зробивши плоттерну порізку ,якщо замовлення не великої кількості.

Придбати готові наліпки Wi-Fi (ВайФай), придбати наклейки на двері «від себе», «на себе», придбати наклейки «Like» (наклейки надруковані на білій і прозорою клеїться плівці). Передзвоніть що б дізнатися їх наявність.

Післядрукарські роботи з етикетками, стікерами

  • скруглення кутів
  • фігурна висічка
  • плоттерна порізка
  • ламінація матова або глянсова
  • тиснення фольгою
  • заливка смолою

Хто не знає, що таке наклейка (стікер)?

Думаємо, знають всі. Наклейки у нашому сучасному світі влаштувалися досить міцно і надовго. Вони скрізь! На наших автомобілях, і на холодильниках, вони на комп’ютерах і в дитячих кімнатах. Вони на вулицях і ви бачите їх не тільки у вітринах магазинів, але і на продукції всіляких компаній.

Виготовлення наклейок, здається проста справа, але це тільки, здається

Адже в будь-якій справі потрібні тільки професіонали. Компанія ТОВ «1Дизайн» займається поліграфічними послугами досить давно, і ми можемо сміливо сказати, що наша компанія може виготовити будь-який вид наклейки (стікер) на замовлення. У нас друк наклейок — це швидка і якісна послуга, результатом якої ви залишитеся задоволені.

Компанія «1Дизайн» — виготовлення, друк наклейок та стікерів

Якщо ви хочете замовити у нас наклейки, але плутаєтеся в їх видах, ми можемо розповісти про них. Види наклейок вражають своєю різноманітністю: декоративні наклейки, офісні етикетки, подарункові наклейки і стікери. наклейки на автомобілі, рекламні наклейки, наклейки дитячі. Ви можете замовити наклейки з того матеріалу. який ви вважаєте більш прийнятним. Це може бути проста, кольоровий папір або плівкові матеріали. Етикетки з паперу більш дешеві, але вони менш довговічні. Такі наклейки швидко зношуються і приходять в непридатність. Тому, якщо ви хочете щоб наклейка служила вам тривалий час, то краще замовити Вам друк наклейок на самоклеючій плівці. Плівка більш вдалий вибір.

Так само компанія ТОВ «1Дизайн» надає послугу виготовлення наклейок на авто. Будь респектабельний автолюбитель обов’язково повинен придбати хоч парочку наклейок на автомобіль. Ваш залізний кінь повинен виглядати стильно і відповідати останнім модним новинок автопрому. І таку важливу справу, як виготовлення наклейок на автомобіль. потрібно довіряти тільки професіоналам.

Якщо Ви ділова людина і хочете щоб, логотип Вашої компанії був яскравий, помітний і видно за версту, то компанія ТОВ «1Дизайн» готова виготовити для вас стікери, наклейки для Вашої компанії. Якщо Вашої компанії потрібно придбати більш впізнаваний вигляд, виготовлення наклейок це краще рішення для Вас.

Ціни порадують Вас. Ми чекаємо замовлень!

Короткий зміст статті: наклейки друк,друк наклейки,надрукувати наклейки,наклейка з логотипом,друк наклейки на авто,наклейка з логотипом компанії,надрукувати наклейки київ,наклейки на рафлатаке друк,наклейки на оракалі друк,друк наклейки ціна,друк наклейки на диск,друк наклейки на скло автомобіля,друк наклейки київ,друк наклейки на шампанське,друк на наклейках київ,де можна надрукувати наклейки, наклейки на авто

Джерело: Друк наклейки на авто Наклейка з логотипом Надрукувати наклейки київ

Замовити: наклейки на автомобіль.

Також ви можете прочитати