ВИДИ МЕТАЛІЗОВАНИХ ПЛІВОК

14.03.2015

Технології
ВИДИ МЕТАЛІЗОВАНИХ ПЛІВОК

Металізована плівка являє собою полімерну основу з нанесеним з одного боку напиленням у вигляді металізованого (найчастіше алюмінієвого) порошку.

ВИДИ МЕТАЛІЗОВАНИХ ПЛІВОК

При виготовленні упаковки металізація виконує дві основні функції: 1) забезпечує підвищену світло — і газонепроникність — такий матеріал захищає жири від окиснення на світлі; 2) підвищує естетичну привабливість продукту.

В якості основи можуть виступати різні полімерні плівки, серед яких найбільше розповсюдження одержали орієнтовані поліпропіленові (БОПП) та поліетилентерефталатні (БОПЭТ) плівки, непластифицированные (жорсткі) ПВХ плівки, а також аморфні поліетилентерефталатні (АПЭТ) плівки. Рідше використовуються поліетиленові, поліамідні і полістирольні плівки.

В залежності від виду кінцевої упаковки все металізовані плівки можна умовно розділити на дві групи: гнучкі і жорсткі плівки.

ВИДИ МЕТАЛІЗОВАНИХ ПЛІВОКгнучким металізованим плівкам відносяться БОПП і БОПЭТ плівки. На 90% такі плівки використовуються в якості упаковки продуктів харчування, а також деяких харчових виробів. В даному випадку одношарова металізована плівка може бути використана за двома напрямками:

1. Одношарова металізована упаковка (плівка з друком). Одношарова металізована БОПП або БОПЭТ упаковка може використовуватися для упаковки кондитерських виробів, морозива, глазурованих сирків і т. д.

2. Багатошарова ламінована упаковка. У структурі ламінату металізована плівка виступає одним з шарів упаковки. Поширені такі види багатошарової металізованої упаковки (таблиця 1.1.)

Види багатошарової металізованої упаковки та її застосування

Склад ламінату

Короткий зміст статті: металізована плівка

Джерело: ВИДИ МЕТАЛІЗОВАНИХ ПЛІВОК

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати