Спінений поліетилен з металізованої лавсановій плівкою

05.02.2015

??????? joomla

Спінений поліетилен з металізованої лавсановій плівкоюСпінений поліетилен з металізованої лавсановій плівкою — це комбінаційний теплоізоляційний матеріал, який складається спіненого поліетилену і шару відбиваючого покриття (металізованої лавсановій плівки). Зазвичай комбінаційний матеріал беруть по товщині не більше 10 мм. Даний теплоізолятор застосовується в строительсве для теплоізоляції покрівлі, утеплення підлоги, ізоляції стін, лазень, мансард і т. д.

Принцип дії комбінаційного теплоізоляційного матеріалу такий. Так як тепло поширюється і за допомогою випромінювання (теплове випромінювання), то таким чином його можна зупинити за допомогою відображення. Відображаючим елементом у цій комбінації матеріалів є металізована лавсанова плівка. Але тільки шар алюмінієвої фольги здатний відображати до 98% теплового випромінювання, що значно більше, ніж у будь-яких металізованих плівкових покриттів. Металізована лавсанова плівка володіє більш високим ступенем поглинання теплового випромінювання, ніж алюмінієва фольга і відповідно відображає менше тепла. Але при цьому металізована лавсановое покриття володіє істотними перевагами в порівнянні з фольгованим шаром — це зносостійкість і практичність. Теплоізолятор «Афлекс З» застосовується для теплоізоляції тих ділянок приміщення, де на нього може надаватися механічний і хімічний вплив. Лавсанова плівка оберігає металізоване покриття від пошкодження під час укладання і експлуатації.

Наприклад, установка систем «тепла підлога» передбачає використання відбиває ізоляції і потім її заливка стяжкою. У вологому стяжці всі елементи є агресивними речовинами. Тому, використання звичайного фольгованого теплоізолятора (теплоізолятора з шаром фольги) небажано, і його необхідно захистити поліетиленовою плівкою.

Поліетиленова плівка в цьому випадку не складає єдиного цілого з фольгою теплоізолятора, і якщо між ними потрапить ще рідкий розчин цементу, створює лужне середовище, то в такому випадку шар фольги буде повністю знищений в найкоротший час.

Відображає шар теплоізолятора у даній схемі необхідний для рівномірного розподілу тепла від кабелю обігріву по всій площі приміщення.

Металізоване лавсановое покриття не схильне до корозії, на відміну від шару алюмінієвої фольги, і становить з теплоізолятором (спіненим поліетиленом) єдиний однорідний шар. При укладанні електричної системи «тепла підлога» також варто не забувати, що алюмінієва фольга є хорошим провідником електричного струму, а металізоване лавсановое покриття струм не проводить. Крім того, полімерне плівкове покриття значно збільшує механічну міцність ізоляції, і таким чином істотно збільшуючи опір порізу і розриву.

При монтажі «теплих підлог» в житлових приміщеннях, практично неможливо укласти товсті шари теплоізоляції. В подібному випадку, широко використовується відбиваюча ізоляція товщиною від 3 мм до 5 мм Подібна теплоізоляція дозволяє економити до 20% електроенергії.

Властивості відбиває теплоізоляції Афлекс:

 • Чудова теплоізоляція.
 • Відмінна пароізоляція, відсутня необхідність застосування додаткових будівельних матеріалів таких як пергамін, руберойд, плівка поліетиленова.
 • Досягається хороша звукоізоляція
 • Хімічна та мікробіологічна стійкість. Теплоізоляція не схильна до розкладання, гниття, корозії, впливу УФ-випромінювання
 • Продукт екологічно безпечний, завдяки присутності в складі матеріалу спеціальних добавок, не підтримує горіння.
 • Зручність укладання (легко ріжеться ножем, може фіксуватися дрібними цвяхами, будівельним або меблевим степлером, може склеюватися скотчем),
 • Крайня довговічність до 100 років при збереженні всіх початкових фізико-хімічних властивостей.

Область застосування Афлекс З:

 • Утеплення підлог, стін, даху, горища, мансардних і підвальних приміщень
 • Ізоляція повітроводів в системах кондиціонування і вентиляції
 • Теплоізоляція підлоги з електричним і водяним обігрівом («тепла підлога»)
 • Тепло і пароізоляція лазень і саун,
 • Ізоляція трубопроводів у системі водопостачання та опалення,
 • Ізоляція різних частин легкових і вантажних автомобілів, а також автобусів.
 • Ізоляція приміщень на водному транспорті: катери, яхти і т. д.
 • Ізоляція холодильних камер і ізотермічних фургонів і тощо

Короткий зміст статті: Афлекс — виробництво сучасної тепло, звуко та гідроізоляції з спіненого поліетилену. Спінений поліетилен, пінополіетилен, утеплення будинку, утеплення стін, утеплення труб, утеплення лазні, підкладка під ламінат, утеплення покрівлі, утеплення даху, звукоізоляція, шумоізоляція, відбиваюча ізоляція. металізована плівка

Джерело: Спінений поліетилен з металізованої лавсановій плівкою

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати