металізована плівка

Скотч металізований високої якості, купити металізовану стрічку за низькими цінами.

03.01.2015

Скотч металізований

Ціна.

Ціна. 1481.76 руб./коробка

Ціна. 41.16 руб./шт.

Надійний, зручний і недорогий — металізований скотч володіє цілим рядом переваг в порівнянні з іншими матеріалами для ізоляційних робіт. Оцініть його гідності з компанією «Центр Будпластик», де ви можете купити якісний металізований скотч за низькими цінами з доставкою зі складу в Москві.

Особливості металізованої стрічки

Основу металізованої стрічки становить двоосно-орієнтований поліпропілен, на який наносять шар розплавленого алюмінію і акриловий клейовий склад. Матеріал має ряд важливих достоїнств, серед яких:

  • температурна стійкість;
  • волого — і паронепроникність;
  • довговічність;
  • висока міцність.

Ні один вид клейкої стрічки, серед представлених сьогодні на ринку, не володіє подібною структурою. Тому якщо велика частина виробів застосовується в якості канцелярського приладдя, засобів для упаковки і матеріалів для фіксації, то металізована стрічка призначена виключно для інженерних систем комунікацій у будівлях і за їх межами.

Застосування металізованого скотча для тепло — і пароізоляції

Застосування металізованої стрічки рекомендовано у сфері монтажу кліматичних систем і обладнання. Із-за чого матеріал нерідко називають скотчем для пароізоляції і теплоізоляції. З його допомогою виконують:

  • герметизацію швів трубопроводів і повітроводів;
  • монтаж систем кондиціонування і вентиляції;
  • захист частин кліматичного обладнання від проникнення пилу, вологи і пари.

Обмеження в застосуванні скотча для теплоізоляції стосуються лише температурного режиму роботи обладнання. При нагріванні поверхонь до температури понад 80оС використання даного матеріалу небажано. Тому скотч для пароізоляції заборонений для монтажу систем вентиляції саун, кухонь ресторанів і кафе, відвідних шляхів гарячого повітря від камінів і печей.

У нашій компанії ви можете купити металізований скотч за ціною від 14 рублів за 1 рулон в необхідній вам кількості. Зробіть замовлення на нашому сайті в зручний для вас час.

Короткий зміст статті: Пропонуємо до продажу недорогий металізований скотч оптом і в роздріб

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати