Продукція

16.01.2015

Продукція
Заламінувати документ, диплом, грамоту, сертифікат.

Ви можете заламінувати дипломи. грамоти, сертифікати та зберегти їх у відмінному стані. Ламінуюча плівка збереже яскравість фарб і захистить від вицвітання і ультрафіолетових променів, які руйнують структуру паперу.

Продукція&nbsp&nbsp Продукція&nbsp&nbsp Продукція&nbsp&nbsp Продукція&nbsp 

Ламінування обкладинки — надійний спосіб збільшити строк служби книги, журналу. Виконується перед палітурними роботами і значно покращує презентабельність будь-якого друкованого видання. Значна частина сучасних книг і журналів випускається з ламинорованной обкладинкою.

Продукція&nbsp&nbsp Продукція

Широкоформатне ламінування календарів, плакатів, карт.

Ми виконуємо ламінування широкоформатних матеріалів. наприклад календарів, креслень, обкладинок, листівок, плакатів, матеріалів для презентації та багато іншого. Для тривалої експлуатації необхідно заламінувати карту, що можливо тільки на професійному обладнанні. Широкоформатне ламінування дозволяє отримувати довговічні, вологозахищені карти, а у випадку використання матової плівки з’являється можливість нанесення написів олівцем і ручкою, в подальшому з можливістю видалення гумкою.

Продукція &nbsp&nbsp Продукція

Матеріали які постійно знаходяться на виду, наприклад плакати, або ті до яких пред’являються підвищені вимоги високої якості і наочності, наприклад креслення та презентаційні матеріали, підлягають ламінування.

Продукція&nbsp&nbsp Продукція&nbsp&nbsp Продукція

Ламінування фотографій,посвідчень календарів, прав, картин.ru/pict/pilot.jpg» />

Заламінувати меню ресторану чи кафе просто необхідно оскільки папір при контакті з харчовими продуктами різко втрачає презентабельний вигляд. А оскільки про ресторані враження складається з різних дрібниць, красиве меню буде дуже актуально.

Продукція Продукція Продукція

Ви можете заламінувати бэйжд. бирку на сумку або валізу і можливо ваші втрачені речі повернутися!

Продукція Продукція Продукція

У нас можливо заламінувати документ -свідоцтво про шлюб, народження, приватизації. Проте слід попередньо проконсультуватися з юристом, оскільки деякі документи можуть втратити свою силупосле ламінації.

Продукція Продукція

Продукція Продукція Продукція

Голографічне ламінування і металізоване ламінування

Голографічний картон і папір виробляються шляхом ламінування голографічними стрічками ПЕТ. Голографічні плівки бувають металізовані і прозорі. Металізована голографічна плівка піддається всім друкарських та післядрукарських процесів. Прозорі голографічні плівки використовуються для ламінування поверхні аналогічно використанню прозорих глянсових і матових плівок. Ламинируя папір, картон голографічного плівкою ви отримуєте вишуканий та оригінальний матеріал для виготовлення різних пакувальних коробок і пакетів. За рахунок високого рівня яскравості і блиску підвищуються естетичні властивості різної продукції, неординарні оптичні ефекти.

Область застосування — упаковка для парфумерії і косметики, сувенірної та подарункової продукції.

Продукція Продукція Продукція

Металізований картон і металізована папір — це ламінований металізованою плівкою BOPP і ПЕТ картон або папір. На металізованому картоні можна здійснювати друк фолиевыми і УФ фарбами. Після друку витримує всі післядрукарські операції — УФ-лакування, тиснення, тиснення фольгою, повторну ламінацію глянцевою або матовою плівкою і т. д.

Область застосування — коробки для продуктів харчування (кондитерські виробів, алкогольна продукція, піца), ліки, парфуми, обкладинки для зошитів, коробки для упаковки побутової хімії, обкладинки для журналів).

Продукція Продукція Продукція

Короткий зміст статті: Ламінована продукція Заламінувати диплом, заламінувати обкладинку, заламінувати пропуск, ламінування фотографій, заламінувати карту, заламінувати плакат металізована плівка

Джерело: Продукція

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати