Пленка карбон

25.11.2014

Термотрансферний металізована плівка

Головною особливістю плівки є його металізований ефект і здатність відображення, саме тому її ще називають дзеркальною плівкою для термодруку. На даний момент не існує технології ,яка могла б надати напису або малюнка на текстилі такий ефект. Наприклад шовкографія — один з найпоширеніших методів персоналізації текстилю може бути використана тільки для створення матових написів і малюнків.

Дзеркальний флекс більш жорсткий порівняно з флексом PU, не може похвалитися такою гарною еластичністю, та не може використовуватися для створення перекриваються різними кольорами багатошарових аплікацій. тим не менш за рахунок більш низької ціни і дзеркального металевого ефекту він широко використовується для персоналізації спортивного одягу, футболок і іншого текстилю.

Різати флекс можна як каттером(ріжучим плоттером) так і ножицями, приварювати як термопрессом ,так і праскою. Тому термоплівка — це один з найбільш легких і ефективних способів для персоналізації одиничної або масової продукції.

Компанія ELCO пропонує широкий асортимент термотрансферних плівок корейського виробництва. Також у нас ви знайдете флок. PU флекс, голографічні ( лазерні ). плівки для друку. світловідбиваючі і люмінесцентні .

Металізована плівка срібна CDN01

Пленка карбон Пленка карбон Пленка карбон

Металізована плівка золота CDN02

Пленка карбон Пленка карбон Пленка карбон

Металізована плівка червона CDN04

Пленка карбон Пленка карбон Пленка карбон

Металізована плівка зелена CDN13

Пленка карбон Пленка карбон Пленка карбон

Металізована плівка синя CDN09

Пленка карбон Пленка карбон Пленка карбон

Металізована плівка чорна CDN16

Пленка карбон Пленка карбон

Короткий зміст статті: Металізована плівка, ще її називають дзеркальною, виготовлена на основі ПВХ, плівка гладка, покрита тонким металевим шаром, дуже міцна і стійка.Металізована плівка відмінний варіант для нанесення логотипів, емблем, різних вставок на футболки, спортивний одяг та інший текстиль. металізована плівка, дзеркальна плівка , блискуча плівка, логотип на футболці напис на одязі, термотрансферний плівка,плівка для термопереносу, плівка для термотрансферу, термотрансферний флок, плівковий трансфер, аплікація на тканині, напис на джинсі,об’ємна аплікація на текстилі, корейська плівка,оксамитова термотрансферний плівка, написи на одяг металізована плівка

Джерело: Термотрансферний металізована плівка

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати