металізована плівка

Металізована плівка — «Райзу»

29.01.2015

Що таке металізована плівка?

Металізована плівка - «Райзу»Це плівка, яка складається з декількох шарів і яка між ними микрофольгу.

Металізовані плівки володіє ефектом більш світлого сприйняття навколишнього світу зсередини, ніж у не металізованих видів. Особливо це добре помітно в темний час доби.

Що собою представляє?

Як правило, металізована плівка для вікон виготовляється з декількох тонких прозорих або тонованих шарів, між якими прокладається микрофольга. Основна особливість металізованої плівки полягає в тому, що вона дозволяє «освітлити» сприйняття зсередини навколишнього світу. Цей ефект особливо помітний у вечірній і нічний час.

Особливості продукту

Металізована самоклеюча поліефірна плівка характеризується підвищеною стійкістю до старіння і достатньою стабільністю. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти кілька видів металізованої плівки, які відрізняються за своїм відтінкам: «срібло», глянсове золото«, «матовий хром» і т. д. Ідеально підходить для зовнішнього та внутрішнього застосування, добре переносить температурні перепади, вплив різних погодних умов.

Переваги даного виду

Об’єднані металізовані плівкові конструкції, як правило, є більш складними і мають більшу вартість в порівнянні зі стандартними плівками для вікон. Зверніть увагу, металізованих плівках, крім шару микрофольги, присутні також кілька фарбованих плівкових шарів. Виготовлення металізованих шарів здійснюється за кільком сучасним технологіям. Одна з найбільш популярних — ведення спатерного напилювання шару в вакуумній камері. Саме вона дозволяє забезпечити плівці практично необмежену (досить тривалий) гарантію від деметалізації з часом. Метали і сплави можуть використовуватися найрізноманітніші — в залежності від вимог до кінцевого результату.

Металізовані плівки дозволяють надійно захистити приміщення від впливу ультрафіолетових променів. Відповідно, в таких приміщеннях у літню спеку буде зберігатися прохолода навіть при відсутності кондиціонера. У той же час, плівковий шар створює додатковий захист від серйозних тепловтрат, роблячи вікна більш герметичними.

У нас ви також можете придбати металізовані плівки для авто, в яких немає додаткових фарбованих шарів. Вони також характеризуються підвищеною довговічністю. Інші властивості плівок такого типу багато в чому залежать від того, які саме сплави і метали використовувалися при металізації. Наявність двох металізованих шарів в одній плівці дозволяє добитися ефекту подвійного відображення. Вид з вікна стає неймовірно ясним без присутності будь-яких спотворень.

На плівках також присутні:

— спеціальне плівкове покриття, яке не дозволяє клеящему шару висохнути раніше часу;

— клеюча основа містить у собі ультрафіолетовий абсорбер, надійно схоплюється зі склом (достатньо просто притиснути плівку до скла;

— додаткові поліефірні шари в плівці дозволяють забезпечити скло додатковими характеристиками міцності;

— теплове випромінювання відбивається за рахунок впровадження в шар металу поліефіру;

— на плівках також присутній додатковий шар, який виключає можливість появи подряпин на склі в результаті механічного впливу;

— монтаж металізованих плівок на вікна максимально простий.

Чому купити плівку варто в нашому магазині?

На даний момент в Росії ми є єдиними постачальниками металізованих плівок відомого корейського виробника WowFil (ВовФил). Тільки у нас ви можете придбати дійсно якісні, виготовлені з дотриманням всіх вимог до технології плівки. На кожен продукт у нас є відповідні сертифікати безпеки і якості. Ми завжди прагнемо застерегти споживачів від придбання плівок «на ринку» — є високий ризик придбання підробки.

Сьогодні ми працюємо з усіма регіонами Російської Федерації і готові забезпечити гарантовану доставку плівок в будь-який регіон країни в найкоротші терміни. Обрати спосіб доставки клієнт може самостійно з урахуванням своїх вимог.

Якщо у вас виникли які-небудь питання щодо вибору металізованих плівок для вікон, ви бажаєте не лише купувати плівку, але і зробити замовлення на обклеювання вікон, якщо вас цікавить можливість професійного підбору плівки чи залишилися питання щодо оформлення замовлення в інтернет-магазині, ви завжди можете зв’язатися з нами по телефону, замовити послугу зворотного дзвінка, написати в службу підтримки. На кожен дзвінок ми реагуємо максимально швидко — комфорт клієнта для нас завжди на першому місці!

Ми гарантуємо вам високу якість пропонованої продукції і досить вигідні ринкові ціни на металізовані плівки. Купівля плівки у нас — можливість вкласти кошти в довговічний, надійний, якісний продукт.

Короткий зміст статті: металізована плівка

Джерело: Металізована плівка — «Райзу»

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати