металізована плівка

Канцтовари, канцелярські речі та товари для офісу OfficeMart.RU. Новини: Плівка металізована??? ??????????? ???????? 14.11.2005

10.03.2015

Новини компанії.

Плівка металізована

Канцтовари, канцелярські речі та товари для офісу OfficeMart.RU. Новини: Плівка металізована??? ??????????? ???????? 14.11.2005Привіт, друзі.

Сьогодні нам належить познайомитися з металізованою плівкою, дизайн якої значиться в нашому каталозі, як «смужки міссоні», тому що своїм дизайном вони нагадують продукцію відомої компанії.

Компанія «Міссоні» була заснована в 1953 році Оттавіо і Роситой Міссоні. Їх метою було створення власної, несхожою ні на кого, лінії жіночого одягу.

Відмінною рисою дизайну Міссоні стали горизонтальні хвилеподібні лінії, що нагадують брижі екрану телевізора на ненастроенном каналі.

Як же з’явилися в дизайнах Міссоні специфічні поєднання нерівних смужок?

На це питання відповів сам Оттавіо Міссоні в одному зі своїх численних інтерв’ю. Зокрема він сказав, що ткацькі верстати, якими вони володіли в 50-ті роки, не дозволяли робити ніякого іншого малюнка крім смужок.

Вихід з ситуації був знайдений швидко. Смужки — так смужки! Розфарбували ж їх у яскраві шокуючі кольору, так і кількість кольорів на одному дизайні доходила до двадцяти.

Нове життя у продукцію компанії вдихнула Анжела Міссоні, яка зуміла відновити стиль 60-х і 70-х років, суттєво змінивши і скоротивши колірну гамму, але, не змінивши при цьому впізнаваний у всьому світі стилю. Тепер в смужках міссоні налічується іноді навіть до двох кольорів.

Наша компанія пропонує Вам металізовану плівку і глянцевий папір, виконану в дизайні нагадує «смужки міссоні». Папір і плівка відповідає осінньо/зимової колекції «ЯСКРАВИЙ МОЛОДІЖНИЙ НОВИЙ РІК», де панують насичені і яскраві фарби. Де ламаються стереотипи, змінюється уявлення про традиційності зимового свята.

Дизайн «смужки мисони» відрізняють гармонійні поєднання кольору і форми. Зигзагоподібні та прямі смужки переплітаються в надзвичайні урбаністичні візерунки і вже давно стали частиною культурної традиції великих міст.

Короткий зміст статті: Новини: Плівка металізована??? ??????????? ???????? 14.11.2005 Новини: Плівка металізована??? ??????????? ???????? 14.11.2005 металізована плівка

Джерело: Канцтовари, канцелярські речі та товари для офісу на OfficeMart

Замовити: металізована плівка.

Також ви можете прочитати