купть авто

LADA, ВАЗ, ЛАДА: автомобілі (авто) ВАЗ, АвтоВАЗ, продаж, ціни.

18.02.2015

Скільки коштує ЛАДА або про можливості сайту.

Вибір і покупка автомобіля — відповідальна і непроста задача. Крім очевидних грошових витрат буде потрібно чимало часу і знань для вибору такої машини, яка б відповідала всім вашим можливостям та вимогам. Для того щоб полегшити тягар вибору і уникнути походів по салонах, ми створили автомобільний сайт Лада (інтерактивний автосалон ЛАДА Київ).

Чим зручний сайт? Це такий самий офіційний дилер ВАЗ як багато інших ВАЗ дилери, який має представництво в Інтернеті, а це, по суті, відкриває двері в працюючий цілодобово і доступний з будь-якої точки світу салон ВАЗ. Купівля авто ЛАДА з допомогою нашого сайту не зажадає зайвих зусиль і часу.

не потрібно відвідувати всі автосалони ВАЗ навіть якщо ви просто хочете вивчити нові моделі ВАЗ, не збираючись купити Lada (Лада). Україна, ціни і вибір автомобілів де дуже різноманітні, при цьому не має належного рівня залучення і обслуговування клієнтів. Ми маємо ринок, де є попит на авто ВАЗ, продаж відповідно мала б успішно здійснюватися, але не відбувається по ряду причин. Частина з них пов’язана з недосконалою маркетинговою політикою: виробник не афішує, що збірка ЛАДА в Україні найвищої якості; дилер ВАЗ не хвалить на всю країну нові авто ВАЗ; автосалони Києва ВАЗ новий купити не пропонують з кожного рекламного щита. Тому споживач часто не в курсі, чтовышла нова модель ВАЗ з поліпшеними характеристиками, або що відкрився автосалон де представлені новинки ВАЗ, де можна подивитися і купити Ладу швидко і зручно.

Наш автосалон Лада Київ не тільки має у продажу весь модельний ряд Лада, але і прагне зробити максимально комфортним підбір авто ВАЗ. Сайт автосалону дозволяє не виходячи з дому детально вивчити автомобілі ВАЗ, ціни, характеристики, витративши на це часу, рівно стільки, скільки ви планували, навіть якщо купити авто ВАЗ — це далекий план майбутнього.

Наш центр Лада представляє всі моделі ВАЗ, які можна віднести до покоління «нові ВАЗ».

Скільки коштує Лада, як купити автомобіль ВАЗ, і можливий кредит на авто? Відповіді на всі ці питання дасть наш он-лайн ВАЗ магазин. Технічні характеристики ВАЗ ви дізнаєтеся з детального опису кожної машини Лада, фотографії дадуть можливість наочно оцінити салон ВАЗ, характеристики комфорту та багато іншого. Також ми постійно оновлюємо наш ВАЗ прайс лист, щоб клієнт був завжди в курсі про актуальні нові ціни на Лада ( Lada ). По телефону наші менеджери з радістю дадуть відповідь на будь-які питання стосовно Лада — сервіс, обслуговування, комплектації, які мають автомобілі ВАЗ, нові конфігурації Лада, ціна та багато іншого. Сайт ВАЗ (vaz.kiev.ua) дозволяє вибрати такий автомобіль ВАЗ, купівля якого буде радувати Вас і вашу родину.

Пару кроків в історію ВАЗа (Lada Auto).

«Волзький автомобільний завод» російська компанія по виробництву легкових автомобілів марки «Жигулі», «Нива» та «Лада». Тольятті — місто Самарської області, в якій розташовується штаб-квартира заводу. Історія легендарного автогіганта почалася з випуску машини ВАЗ 2101, відома в народі як «копійка». За основу задньопривідного автомобіля був взятий італійський FIAT-124. Конструкцію допрацювали з урахуванням радянських умов і в 1970 році з заводу були випущені перші автомобілі новинки ВАЗ — нові моделі вітчизняного виробництва.

Нові ВАЗ замислювалися як автомобілі, які наситять на той час «ненаситний» радянський ринок за порівняно невисокими цінами. Але швидко стало зрозуміло, що доступність авто для кожної пересічної людини — завдання майже нереальне. З кожною новою моделлю, нові ціни на ВАЗ були вище попередніх. Купити новий ВАЗ не міг дозволити собі будь-який, але тим не менш товар «ВАЗа» не залежувався. В кінці 70-х з’явилася нова Лада з кузовом «універсал». У 1977 році на радянському авторинку з’явилася можливість купити автомобіль ВАЗ нової моделі «Нива», яка стала першою повнопривідною машиною. У 80-ті роки центр Лада успішно експортували свої моделі в країни ближнього зарубіжжя. Після розпаду Радянського Союзу АвтоВАЗ потрапив у кризу, більшість вітчизняних промислових гігантів у той період.

Тільки до середини 90-х завод поступово почав повертати колишні позиції і нарощувати потужності. У 1998 році з ВАЗовского конвеєра зійшла нова Лада 2111. З новою силою і більш потужним двигуном (16-клапанним) була запущена продаж авто ВАЗ Україна стала не тільки успішним ринком, але і вигідним партнером з відмінними заводами складання. Але технічні характеристики ВАЗ згодом стали відставати від продуктів пропонованих корейськими та японськими автокомпаніями. Тому АвтоВАЗ став робити в терміновому порядку рішучі дії.

Нове тисячоліття подарувало автолюбителям декілька нових моделей від ВАЗ. Відповідність європейським стандартам — то на чому акцентували увагу виробники новыхЛада. Тольятті, по всій видимості, дійшли правильних висновків, що в першу чергу потрібно підвищувати загальний рівень автомобілів лада, сервіс і якість.

У 2010 році «копійка» святкувала своє сорокаріччя, і її конструкторам є чим пишатися, адже і сьогодні ВАЗ 2101 збирає клуби шанувальників і борознить дороги пострадянського простору. ЗА минулі роки роботи з конвеєра АвтоВАЗ зійшло більше 100 моделей і модифікацій машин.

ВАЗ сьогодні, плани.

На сьогоднішній день » АвтоВаз » є одним з найбільших автовиробників в Росії, до складу якого входить близько 270 дочірніх підприємств, працює більше 20 000 чоловік. Більш ніж у 17 державах ведуть свою діяльність товариства, що входять до ВАЗ, дилери компанії працюють в 46 країнах.

Динаміка продажів має тенденцію до зростання, так як автомобілі новинки ВАЗ невибагливі й надійні. Виробництво автомобілів щорічно вдосконалюється, прикладом цьому служать сучасні автомобілі ВАЗ — Калина, Пріора. Покупцеві пропонується вигідне співвідношення ціни та якості автомобілів ВАЗ, які на сьогоднішній день є найбільш прийнятним варіантом покупки для українських автолюбителів.

Багато власників автомобілів ВАЗ вже оцінили оновлені моделі.

Найбільший російський концерн «АвтоВАЗ» (ЛАДА » Тольятті) задався метою поліпшити якість комплектуючих автомобілів ВАЗ. Російський концерн реорганізував власну закупівлю і почав удосконалення модельного ряду ЛАДА: Калина, Нива, Пріора. Зараз АвтоВАЗ випускає 9 моделей в сегментах B (в тому числі MPV-B ), С, SUV B / C, при цьому загальний ВАЗ прайс лист потрапляє в ультра-бюджетний ціновий діапазон.

Програма модернізації заводу по виробництву автомобілів ВАЗ ( LADA ) грунтується на створенні якісних автомобілів сімейства ЛАДА: Калина, Пріора, Самара, Нива, які здатні задовольнити вимоги сучасних автоаматорів.

Сучасні автомобілі ВАЗ мають поліпшену приладову панель, систему шумоізоляції, водійські та пасажирські сидіння, а також систему безпеки водія і пасажирів. Це забезпечує безпеку і легкість керування автомобілями на будь-якій дорозі!

У планах заводу до 2020 року провести модернізацію модельного ряду і встановити нову політику відносин з офіційними представництвами та дилерами ВАЗ. У найближчих планах нові ціни на Лада в сегменті, шляхом заміни моделей Класика, Самара і Калина бюджетним автомобілем LADA 2190.

А зараз ми раді вітати Вас на сторінках сайту Лада, де ви вільно можете вивчити моделі, дізнатися нові ціни на Lada. або відразу скачати повний Лада прайс лист, по суті, не виходячи з дому Ви відвідуєте ВАЗ магазин.

В даний час кожен покупець, який бажає придбати ЛАДА, може бути впевненим у їхній якості і правильності свого вибору!

Автосалон ЛАДА (АвтоВАЗ) завжди надає своїм клієнтам різноманітні знижки, акції та подарунки.

Автосалон ЛАДА — вигідні пропозиції і високий рівень обслуговування!

Короткий зміст статті: Автосалон ЛАДА — офіційний дилер LADA. Продаж автомобілів ВАЗ, ЛАДА, LADA, ціни, фото, характеристики. Автосалони LADA в Києві. Купити автомобіль ВАЗ. купіть авто

Джерело: LADA, ВАЗ, ЛАДА: автомобілі (авто) ВАЗ, АвтоВАЗ, продаж, ціни.

Замовити: купть авто.

Також ви можете прочитати