AutoShic.| Хутряні накидки на сидіння автомобіля. Хутряні чохли в машину.

16.12.2014

Біля елітного подарунка повинна бути відповідна змістом упаковка. А зберегти розкіш цього подарунка на довгі роки допоможе прості засоби по догляду за хутром.

Дивитися каталог>>

Комфорт і затишок Вашого автомобіля

AutoShic.| Хутряні накидки на сидіння автомобіля. Хутряні чохли в машину.Натуральне хутро дуже невибагливий і зносостійкий. Він легко чиститься від невеликих забруднень звичайною гумкою. Абсорбує величезну кількість вологи, при цьому залишаючись сухим. А в разі серйозного забруднення накидку можна зняти для глибокого чищення. У холодну погоду накидки подарують Вам тепло і затишок навіть без використання підігріву. А волога, занесена в салон з дощем або снігом, буде відведена хутряною накидкою від Вас ніяким чином не позначаючись на Вашому комфорті.

Мутон — не тільки дуже теплий матеріал, але і має відмінні воздухопропускающие властивості, які особливо оцінять власники шкіряних салонів. Хутряна накидка не дає перегріватися сидіння (особливо, якщо це чорна шкіра) і нагрівати тим самим салон автомобіля, а вентиляція забезпечується накидкою перешкоджає намокання одягу від поту і прилипання її до сидіння.

Хутряні чохли — накидки універсальні і чудово виглядають на сидіннях будь-якого автомобіля. Автомобільні накидки АвтоШик виготовлені з 100% натуральних, екологічно чистих і безпечних для здоров’я матеріалів.

Мутон міцно тримається на основі, не линяє, не залишає слідів на одязі і, на відміну від штучного хутра, не виробляє статичної електрики.

Мутонові автомобільні накидки відповідають найвищим міжнародним стандартам якості і підходять для самих різних класів автомобілів.

Накидки з натурального хутра — це прекрасний вибір для автолюбителів, які цінують комфорт, якість і стиль!

Автомобільні чохли з натурального хутра

Короткий зміст статті: Хутряні автомобільні накидки з мутона додадуть салону Вашого автомобіля вишуканий комфорт Автомобільні чохли, накидки натурального хутра мутона авточохли авто купіть авто

Джерело: AutoShic || Хутряні накидки на сидіння автомобіля. Хутряні чохли в машину.

Замовити: купть авто.

Також ви можете прочитати