купити захисну плівку

Захисна плівка, ваша додаткова безпека

01.03.2015

Захисна плівка

Вікно — найбільш вразлива частина конструкції будинку: грабіжникові майже не потрібно прикладати зусиль, щоб розбити крихке скло і проникнути в будівлю. Кинутий хуліганом цегла, вибух, аномальні морози і навіть різкий порив вітру, захлопнувший раму — все це може призвести, як мінімум, до необхідності міняти вікно.

Звичайно, можна вставити броньовані скла або встановити на вікна грати. Але є більш простий, економічний і естетичний (порівняно з смутними гратами) спосіб убезпечити себе і власне майно — купити захисну плівку. Складається вона з декількох шарів тонких, але дуже міцних полімерів. А завдяки високоефективному молекулярному клею, захисна плівка на вікнах перетворюється в одне ціле зі склом.

Захисна плівка — запорука безпеки

Плівка захисна наноситься на вікно з внутрішньої сторони і робить його стійким до механічних пошкоджень: при вибуху або сильному ударі вікно може, в крайньому випадку, випасти з рами, але міцно склеєні між собою осколки не завдають нікому шкоди.

Спроби розбити вікно, захищене ударопрочной плівкою, розтягнуться на невизначений час через яке грабіжник, швидше за все, відмовиться від своєї затії. А під час пожежі таке скло не дасть поширитися джерела загоряння. Адже звичайне вікно може лопнути під впливом високої температури і забезпечити пожежа припливом свіжого повітря.

Таким чином, плівка захисна для скла має ударостійкість, взрывоустойчивостью, вогнестійкістю. Але і крім цього вона має ряд незаперечних переваг :

прозора захисна плівка значно знижує кількість згубного ультрафіолету, потрапляє в кімнату.

• Завдяки кращої теплоізоляції взимку витрачається менше електроенергії на обігрів приміщення, а влітку на охолодження.

Плівка захисна підвищує шумоізоляцію приміщення.

Де потрібно бронювання вікон плівкою

• В будівлях, схильних до ризику зломів або нападів: зали банків, стратегічні об’єкти, збройові і ювелірні магазини, урядові установи, військові приміщення.

Антивандальна плівка служить для збереження цінних експонатів в картинних галереях і музейних залах.

• В магазинах, барах, ресторанах, офісах, виробничих приміщеннях та приватних будинках — там де, хоч і немає прямої загрози нападу, але зберігаються дорогі речі.

• У місцях, до яких пред’являються підвищені вимоги щодо безпеки (наприклад, навчальні заклади, аеропорти, зупинки громадського транспорту, приміщення в яких живуть або перебувають діти).

Де придбати захисну плівку

Продаж захисної плівки — один з напрямів інтернет магазину 100Пленок.рф. Ми готові запропонувати вам як дешеві захисні плівки. так і ексклюзивні матеріали, що поєднують в собі кілька функцій. Наприклад, захисна плівка кольорова внесе динаміку і ексклюзивність в будь-який інтер’єр, матова захисна плівка незамінна при зонуванні простору офісу або будинку, дзеркальна захисна плівка захистить вас не тільки від механічної небезпеки, але і від цікавих поглядів.

Якщо ви вагаєтесь з вибором марки, радимо вам зупинитися на плівках Armolan. Захисна плівка Armolan — одна з кращих у своєму класі. Виготовляється вона згідно з вимогами безпеки, що діють в США. Ця захисна плівка для скла, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, відрізняється високою адгезією до скла, практичністю, винятковими міцнісними характеристиками, стійкістю до подряпин.

Короткий зміст статті: Запобігає несанкціоноване прокикновение зловмисників в автомобіль, зменшує травматизм пасажирів під час аварій. захисна плівка, захисна плівка, авто плівка купити захисну плівку

Джерело: Захисна плівка — ваша додаткова безпека

Замовити: купити захисну плівку.

Також ви можете прочитати