купити захисну плівку

Як правильно наклеїти захисну плівку на екран телефону

06.03.2015

Як правильно наклеїти захисну плівку на екран телефону

Все більша кількість власників мобільних пристроїв набуває захисні плівки для того щоб захистити тачскрін свого незамінного помічника від сколів, подряпин і потертостей.

Але багато з них не знають, як правильно наклеїти захисну плівку на екран свого гаджета.

У сьогоднішній оглядовій статті ми Вам розповімо, як правильно встановити захисну плівку, при цьому, не зіпсувавши її.

Існує велика кількість різновидів захисних плівок для різних моделей телефонів, але порядок дій при наклеюванні у всіх них один і той же.

Будь-яка плівка складається з 3 шарів, нижній(з червоною наліпкою під №1) і верхній шар(з синьою етикеткою під №2) є захисними шарами і забираються при використанні, а середній — це власне і є рідкокристалічна плівка, яка наклеюється на екран пристрою.

Власне вона і передає наші дотику самому мобільному пристрою, при цьому захищає екран від пошкоджень

В комплект з плівкою зазвичай входять скребок для видалення бульбашок і микрофибер для протирання екрану

Як правильно наклеїти захисну плівку на екран телефону

Підготовча робота:

1. Для наклеювання плівки постарайтеся вибрати незапорошене, безвітряний, чисте і освітлене місце. Тому як якщо під плівку потраплять порошинки або частинки сміття, це може призвести до утворення неусувних бульбашок.

Оптимальним варіантом для цього стане письмовий стіл з наявністю настільного світла.

2. Перед безпосереднім нанесенням плівки бажано помити руки.

В процесі наклеювання плівки намагайтеся не доторкатися до її клейової основи, так як ви можете залишити на ній відбитки пальців і пил, які згодом можуть зіпсувати ідеальний вигляд екрану.

Наклеювання захисної плівки:

1. Переконайтеся, що захисна плівка відповідає розмірам екрану мобільного пристрою. Якщо ви купили плівку в інтернет-магазині MCoveR. ви можете не турбуватися з приводу відповідності розмірів.

Так як наша компанія купує всі захисні плівки безпосередньо у виробників, що випускають тільки якісну продукцію.

2. Ретельно протріть екран вашого пристрою микрофибером, що знаходяться в комплекті з плівкою. Краще протирати екран поодинокими руху з однієї сторони до іншої, не варто витирати рухами вперед-назад.

Чистоту екрану рекомендується перевіряти на яскравому світлі. Піднісши екран до світла, ви чітко побачите всі плями і порошинки, над якими ще варто попрацювати.

3. Акуратно відшаровуємо нижній захисний шар плівки, що має наклейку з червоною цифрою 1 і написом «Please peel ofthis mask Before application». При цьому намагаємося не доторкатися до відкривається клейової основи захисної плівки.

4. Приклеюємо початок захисної плівки, точно поєднуємо її з екраном і рівно виставляємо її по горизонталі і вертикалі. Далі повністю видаляємо нижній захисний шар і цілком приклеюємо плівку до екрану.

Захисна плівка повинна лягти рівно на екран без перекосів. Якщо все-таки Вам не вдалося точно вирівняти плівку з екрану, то нічого страшного. Акуратно отклеиваем плівку від екрану мобільного пристрою і повторно наклеюємо її на екран.

5. За допомогою скребка, що знаходиться в комплекті, виганяємо все що утворилися під плівкою бульбашки.

6. Акуратно видаляємо верхній захисний шар плівки, що має наклейку з синьою цифрою 2 і написом «Please peel ofthis mask After application».

Вуаля і екран Вашого мобільного пристрою під надійним захистом.

Короткий зміст статті: Інструкція по наклеюванню захисної плівки на екран мобільного пристрою захисна плівка на телефон, захисні плівки на телефон купити захисну плівку

Джерело: Як правильно наклеїти захисну плівку на екран телефону

Замовити: купити захисну плівку.

Також ви можете прочитати