купити захисну плівку

Плівка для скла оптом і уроздріб: захисна плівка для скла (вікна), декоративна плівка, тонувальна, матова, кольорова, дзеркальна плівка для скла за низькою ціною від виробника

22.01.2015

Плівка для скла: властивості і ціна.

Плівка для скла (вікон) здатна поглинати від 40 до 80% тепла, при цьому регулюється рівень пропускаемости світла. Втрати тепла з вікон скорочуються до 44%. Вона поглинає до 99% ультрафіолетових променів, що ніяк не обмежує вибір колірного рішення. Тому ви можете вибрати сіру, бронзову, срібну або плівку безбарвного відтінку для вікон, меблів та виробів. Кожна плівка для скла володіє захисною функцією, навіть декоративна. Крім того, догляд за стеклами з плівкою простий. Мити їх можна звичайними миючими засобами для скляних предметів.

 • Захисна плівка для скла (вікна) — 250 руб.
 • Травмобезопасная плівка для скла — 1000 руб.
 • Травмобезопасная плівка на дзеркало — 250 руб.

*Вказана ціна з матеріалом за м2.

Захисна плівка.

Захисна плівка для скла (вікна) в нашій скляній майстерні STEKLO-PROFI.RU білого, чорного кольору і безбарвна.

Захисна плівка для скла призначена для забезпечення безпеки виробу і запобігання появи осколків. Саме з цієї причини інша її назва — протиосколкова. Вона приклеюється на скло, вікна, зворотну поверхню дзеркала, в тому числі дзеркало шафи купе, і виконує цілий ряд різних завдань:

 • захищає скло від утворення подряпин,
 • зберігає в цілості амальгаму,
 • значно збільшує міцнісні характеристики дзеркальної поверхні навіть у вологому середовищі.

Захисна плівка для скла застосовується там, де очікується велике скупчення людей. Мова йде про школах, дитячих садках, магазинах та розважальних центрах. Тому її часто наклеюють на вікна. Захисна плівка робить скло ударостійким і менш воздейственным до перепадів температури. В крайньому випадку, якщо таке скло все-таки розіб’ється, осколки не розлетяться в різні боки, а повиснуть на плівці.

Захисна плівка робить скло більш стійким до зовнішніх впливів, захищає від утворення подряпин. Вона забезпечує довгу і безпечну експлуатацію скла і дзеркала. Особливо необхідна захисна плівка там, де дзеркало встановлюється на профіль або фурнітуру, а не на поверхню стіни.

Захисна плівка для скла (вікна): виготовлення та встановлення.

В основі її виготовлення лежить поліетилен і поліпропілен, а також клейова маса, що складається з акрилу. Наклеювання виробляється на спеціальному обладнанні або ручним способом. Це нескладний процес, який не вимагає серйозної підготовки або глибоких знань. Великий досвід наших фахівців дозволить швидко і акуратно наклеїти захисну плівку на будь-яку скляну і дзеркальну поверхню.

Спочатку потрібно очистити і висушити зворотну поверхню скла або дзеркала. Захисна плівка сильно притискається, а потім розгладжується. Необхідний результат досягається приблизно через добу. Плівка для скла повинна зберігатися при температурі від 15 до 20 градусів. Її не можна піддавати різким змінам температури і слід берегти від сонця. Вона проста в застосуванні, міцна і при цьому економічна.

Коли захисна плівка встановлюється на вікна. не потрібно міняти склопакети. Ви можете вибрати як прозору захисну плівку на вікно, так і тонований, цвітну, дзеркальну.

Захисна плівка має ряд переваг:

Плівка для скла оптом і уроздріб: захисна плівка для скла (вікна), декоративна плівка, тонувальна, матова, кольорова, дзеркальна плівка для скла за низькою ціною від виробника

 • Скло робиться ударостійким і безосколочним
 • Захисна плівка для скла перешкоджає поширенню вогню
 • Створюється більш комфортна обстановка в приміщенні
 • В приміщенні з’являються зони регульованих температур
 • З’являється можливість регулювати освітленість
 • Зменшуються експлуатаційні витрати
 • Скорочуються енерговитрати на опалення приміщення
 • Зменшується кількість відблисків на склі
 • Поліпшуються естетичні властивості інтер’єру
 • Знижується вицвітання предметів всередині приміщення
 • Створюється необхідний рівень звукоізоляції всередині приміщення.

Захисною функцією володіє травмобезопасная, або бронирующая плівка. На відміну від захисної бронирующая плівка для скла більш міцна завдяки своїй товщині.

Однак якщо вам потрібно дуже міцне і безпечне скло, то найкращим варіантом буде триплекс. загартоване скло або броньоване.

Короткий зміст статті: Плівка для скла на замовлення: виготовлення та продаж. Захисна, декоративна, тонувальна, матова, кольорова плівка для скла за низькими цінами в компанії www.steklo-profi.ru плівка для скла захисна плівка декоративна плівка тонуюча матова плівка дзеркальна плівка купити захисну плівку

Джерело: Плівка для скла оптом і уроздріб: захисна плівка для скла (вікна), декоративна плівка, тонувальна, матова, кольорова, дзеркальна плівка для скла за низькою ціною від виробника

Замовити: купити захисну плівку.

Також ви можете прочитати