купити захисну плівку

Ответы@Mail.Ru: Про захисну плівку на сенсорному екрані

17.01.2015

Про захисну плівку на сенсорному екрані

ATERUS Гуру (2744), закрито 2 роки тому

Нещодавно купив новий сенсорний телефон LG GS290 («сенсор» у мене вперше), на екрані була плівка, думаю захисна, але на ній були короткі характеристики телефону (камера, додатки, ігри і. т. д.) — тиждень зазнав, потім зняв (набридла: нічо толком не видно).

Сусідськи кіт Оракул (62111) 2 роки тому

Екран не скло, а пластик — буде дряпатися.

Заводську плівку здер даремно — всі ці написи легко стираються ваткою зі спиртом. Плівка ж вже має обрізку за розмірами і формою екрану і лежить рівно — верстат клеїв як ніяк. У мене така плівка живе мінімум півроку зазвичай.

Плівка продається в будь-якому салоні з мобилами — Зв’язковий » Евросеть » і все таке не гвооря у ж про фірмових Нокія Самсунг і т. п.

Підійде будь-яка. Є вибір — тонка (більш чутлива але менш довговічна) товста (все навпаки) середня. Буває глянсова і матова. Матова краще — не блищить. Є плівка з дзеркальним напиленням — сторонні не бачать номери в телефонній книзі — дивляться не під тим кутом. Ти до речі теж мобілу повинен тримати для перегляду кліпу теж строго перпендикулярно (світ недосконалий)

Ціна від 30 рублів в магазинах з запчастинами для мобіл до 500 рублів в фірмових салонах. Що до речі не відтак що чим дорожче тим краще. Просто бариги бізнес роблять.

Є захисні плівки на весь корпус — виконані з військової технології (обклеюють лопаті вертольотів) — мобило стає практично нецарапаемой. Але варто як новий корпус для мобіли.

Ось приблизно так.

Інші відповіді

Короткий зміст статті: Нещодавно купив новий сенсорний телефон LG GS290 («сенсор» у мене вперше), на екрані була плівка, думаю захисна, але на ній були короткі характеристики телефону … купити захисну плівку

Джерело: Ответы@Mail.Ru: Про захисну плівку на сенсорному екрані

Замовити: купити захисну плівку.

Також ви можете прочитати