купити захисну плівку

Купити захисну антигравийную плівку Ventureshield на автомобіль

03.03.2015

Продаж захисних плівок 3M Ventureshield

Студія автостайлинга «Авто-Граф» не тільки займається обклеюванням автомобілів антигравійною захисною плівкою, але і продає її. Ми пропонуємо купити Venture shield (викрійки плівок) виробництва компанії 3М.

Викрійки виготовляються із плівки шириною 610 мм на ріжучому плоттері Graphtec (Японія) за допомогою фірмового програмного забезпечення 3M Digital Designs II.

Викрійки захисної антигравійної плівки Ventureshield можна купити за 2500 руб. за 1 погонний метр.

Елементи викрійки захисної плівки розміщуються найбільш щільно до площі захисної плівки в присутності замовника. При необхідності надаються будь-які консультації по установці, експлуатації та демонтажу плівки з автомобіля, застосуванню необхідного інструменту.

У нас також Ви завжди можете придбати супутні товари для нанесення антигравійної плівки Ventureshield на автомобіль.

Вартість антигравійної плівки Venture shield для автомобіля

У таблиці представлені ціни на викрійки антигравійної плівки venture shield для різних елементів автомобіля, які Ви можете придбати в нашій студії в Санкт-Петербурзі.

Короткий зміст статті: Каталог захисної плівки на автомобіль, купити антигравийную плівку Ventureshield за найнижчими цінами в Санкт-Петербурзі купити захисна плівка, антигравійна плівка, Ventureshield, venture shield, Санкт-Петербург, автомобіль, ціна, продаж, купити захисну плівку

Джерело: Купити захисну антигравийную плівку Ventureshield на автомобіль

Замовити: купити захисну плівку.

Також ви можете прочитати