карбон своїми руками

Пленка карбон

21.02.2015

Звідки: Visaginas, Lietuva

«Вуглецеві нано-трубки (CNT) від Easton, або в чому грандіозність величезних дрібниць.»

Хто такий цей Істон? Easton налічує 83-річну історію лідерства на ринку, завдяки відкриттю нових ефективних матеріалів та інноваційних продуктів.

Easton випускав спортивні товари з найтоншого карбонового волокна з 1989 року і був провідним виробником композитних (карбонових) рулів для велосипедів, починаючи з їх запровадження в 1998 році.

Зараз науково-дослідна команда Істона пишається своїми революційними досягненнями у розробці і виробництві композитних матеріалів.

Наступний рубіж

Нанотехнологія — наступний рубіж в наукових дослідженнях Easton.

Маніпуляції з матеріалами на нано-рівні (тобто на атомно-молекулярному рівні) вимірюються в мільярдних частинах метра (нанометрів). Вчені в усьому світі витрачають масу людино-годин і мільярдів доларів, досліджуючи нанотехнології в області електроніки, медицини, робототехніки та структурного посилення.

Easton входить в число цих компаній і широко застосовує ці досягнення своєї продукції. Здавалося б, і без того міцні карбонові вироби — куди вже ще зміцнювати?

Але Easton — це бренд, який захоплений гонитвою за досконалістю набагато сильніше, ніж торгівлею! Вони придумали, як зробити мега-міцне — неймовірно міцним

Замовити: карбон своїми руками.

Також ви можете прочитати