карбон своїми руками

Пленка карбон

12.03.2015

Тому все це і будь-які інші високоякісні запчастини для іномарок оптом слід купувати виключно перейшовши по окресленої вище посиланням. Він розрізняється відповідно з хімічним складом шару, що клеїть, його якісними та кількісними характеристиками, а також способом нанесення клею на виріб.

Карбоновий салон авто фото

Єдиним недоліком цієї плівки є факт того, що навіть такий тюнінг салону купити представляється не найдешевшим заходом. А ось її достоїнства можна перераховувати дуже довго.

Вона не вигорає під інтенсивним впливом сонячних променів і не деформується, а також їй не страшні контрастні перепади температур і потенційне поява тріщин. Якщо салон автомобіля обтягнути карбоновою плівкою, то можна ефективно приховати різні дефекти поверхні і захистити її від появи нових пошкоджень. Її можна зняти в будь-який зручний момент, не пошкодивши основне покриття поверхні. Величезним плюсом цього матеріалу виступає те, що для роботи з ним яких-небудь спеціальних навичок не потрібно.

Розглянутий інструмент тюнінгу являє собою високоякісну імітацію вуглепластика, але вона не володіє аналогічними якостями з родоначальным матеріалом. Слід пам’ятати, що вона може ідеально лягти на рівну поверхню, для втілення чого вона ретельно очищається з допомогою ізопропілового спирту, а можливі нерівності грунтуються. Для цих цілей необхідно використовувати спеціалізовані речовини, що сприяють посиленню процесу адгезії, наприклад, праймер.

Після нанесення останнього можна безпосередньо приступити до наклеювання плівки. Для нанесення складних аплікацій необхідно спочатку прогріти її різні ділянки, причому, робити це треба великими фрагментами, завдяки чому обтягнути карбоновою плівкою інтер’єр авто буде набагато легше.

Короткий зміст статті: карбоновий салон авто своїми руками найсвіжіші новини авто на http://top-speed-cars.ru новини тюнінгу, нові концепт кари, спорткари, авто фото і відео Карбоновий салон, тюнінг салону авто, тюнінг салону купити, інтер’єр авто, карбоновий елемент, обтягнути карбоновою плівкою ,карбон,тюнінг карбон своїми руками

Джерело: Імітація карбонового салону авто своїми руками

Замовити: карбон своїми руками.

Також ви можете прочитати