Карбон на автомобіль своїми руками. DriverToGo.ru

09.03.2015

Карбон на автомобіль своїми руками

129 Перегл.

Карбон на автомобіль своїми руками. DriverToGo.ru

Обтяжка салону карбоном-найбільш поширена обтягування, обклейка салону карбоном. Також на нинішній день є величезна кількість фактурних плівок, які мають всі шанси бути застосовані для декорування салону. Комплект величезний — від плівок під «шліфований алюміній» до імітування шкіри рептилій і кори різних порід дерева. Деталі, обтягнуті карбоном, не дратують око і не відволікають водія під час переміщення, до них приємно доторкатися (пальці не зісковзують, не залишається відбитків). Обтягнути карбоном можна ручку перемикання передач, приладову панель і інші складові всередині салону. Плівка під карбон не має аромату, повністю нейтральна навіть при нагріванні (наприклад, під час довготривалої роботи системи підігріву салону або під дією прямих сонячних променів).

Обклейка панелі карбоном — один з більш лаконічних варіантів дизайну. Плівка під карбон ідеально лягає на всілякі площині і тримається від 3 до 5 років. Після обклеювання салону карбоном інтер’єр машини відразу ж отримує більш презентабельний і пристойний вигляд. Особливого догляду за салоном в даному випадку не потрібно. Підходить для автомобілів вітчизняного і імпортного виробництва. Обклейка салону автомобіля плівкою робиться в чистому, утепленому боксі з використанням спеціальних засобів і матеріалів. Необхідність демонтажу будь-яких частин визначається на місці. Деталі потрібно очистити і знежирити, потім акуратно нанести плівку. Вартість обклеювання салону автомобіля у всіх випадках визначається в особистому розпорядку. В залежності від того, які безпосередньо складові ви бажаєте обтягнути плівкою, а ще від часу і складності роботи. Обклеювання карбоновою плівкою має цілий ряд переваг. Напевно і більш низька вартість (щодо природного карбону), зносостійкість, еластичність, а ще можливість швидко зняти покриття.

Обтяжка авто карбоном може бути зроблена частково або повністю. Найчастіше водії просять затягнути в плівку капот, дах або багажник. Обтяжка карбоном окремих деталей виглядає непримітно, проте дуже красиво. Обклейка машини карбоном миттєво перетворить ваш кар, зробить його зовсім неповторним і несхожим на інші

Замовити: карбон своїми руками.

Також ви можете прочитати