аерографія на авто

ZK Design, аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

02.12.2014

Студія «ZK Design» — аерографія, ексклюзивна забарвлення, тюнінг, моддінг, кастомайзинг, фарбування дисків, обтягування шкірою, лазерне гравіювання, дизайн інтер’єрів, інтер’єрна аерографія і графіті

ZK Design, аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

Аерографія — це техніка нанесення художнього малюнка методом напилення фарби під тиском на поверхню будь-якого предмета (автомобіля, мотоцикла, комп’ютера, телефону тощо). Для цього застосовується особливе устаткування — аерограф.

Історія аерографії не велика. До 1920-х аерограф використовувався головним чином фотографами для ретуші, розфарбовування чорно-білих знімків, додавання нових деталей або зміни пейзажів.

Справжній бум аерографія пережила з початком розвитку друкованої реклами. Малювали плакати, афіші, рекламні картинки в модні журнали, галузеві зображення: технічні малюнки, де необхідна фотографічна точність, і ілюстрації до медичним виданням, наочні посібники для медичних установ, в яких глядачеві важливо передати відчутність, форму живої тканини.

Генеалогія автомобільної аерографії бере початок у ХХ столітті. У 1905 р. з’явилися розписні Harley-Davidson, а через деякий час прийшла черга автомобілів. Вперше малюнки з’явилися на гоночних машинах. Крім номерів і емблем спонсорів, на кузови болідів почали наносити різні символи (можливо, для залякування суперників). Потім на них з’явилися зображення трофеїв, завойованих даним автомобілем або командою, спеціальні відмітки про кількість перемог в гонках і т. д. Дуже швидко власники звичайних машин звернули увагу на можливість розфарбувати автомобіль у відповідності зі своїми смаками.

Мода на аерографію в Росії з’явилася порівняно недавно. Як і в Сполучених Штатах, у нас аерографію поширили далекобійники і байкери, які завдавали химерні малюнки на капоти своїх авто і паливні баки мотоциклів. З часом аерографія стала настільки популярною, що перетворилася в особливий вид мистецтва, яким сьогодні займатися тисячі художників у всьому світі.

Не тільки автолюбителів і байкери намагаються проявити свою індивідуальність і стиль за допомогою аерографії, але так само і ті, хто схиблений на комп’ютерах або просто хоче, що його комп не був нудний. Так в Россияю прийшла мода на моддінг. Моддінг у перекладі з англійської MOD як іменник означає «модифікація, зміна», а як дієслово є скороченням слова «modify» -«модифікувати, змінювати», і відповідно моддінг (modding) передбачає модифікацію комп’ютерних комплектуючих, але також і художню модернізацію зовнішнього вигляду компьютра, в тому числі аерографію його корпусу, миші і т. д. Мода на моддінг зародилася на заході. У західних моддерів навіть прийнято збиратися разом і показувати один одному свої модифіковані компи. У них вже багато моддінг-сайтів і моддінг інтернет-магазинів.

Аерографія для одних — це хобі, спосіб спілкування з навколишнім світом і предметами, вираження почуттів і емоцій, свого внутрішнього «я», а для інших — цілком самостійний вид мистецтва, яких стрімко розвивається буквально з кожним днем.

Аерографія — це спосіб додання самим звичайним і деколи навіть нудним речей і предметів незвичності, оригінальності, ексклюзивності, це спосіб самовираження художників — майстрів аерографії. Головною особливістю техніки аерографії є спосіб змішування декількох кольорів і відтінків фарби, забезпечуючи плавний перехід одного кольору в інший. Завдяки цій технології, малюнок, нанесений за допомогою аерографа, виходить максимально природним і точним. А також це дозволяє створювати малюнки будь-якої складності і будь-якого розміру, відтворювати картини фотографічної точності. Таким чином, аерографія здатна зробити будь-яку пересічну річ твором мистецтва, що вражає своєю неординарністю і красою.

Застосування аерографії в комп’ютерному моддінг поширене поки не так широко, як, наприклад, в оформленні автомобілів, мотоциклів, сноубордів. Однак число творчих і неординарних людей, які прагнуть вирватися з сірості буднів і буденності речей, постійно зростає. І тоді комп’ютерний моддінг стає буквально творчим процесом, процесом перетворення звичайного комп’ютера у твір мистецтва. На конкурсах з моддінгу можна побачити самі незвичайні форми й обриси, в які поміщені життєво важливі частини комп’ютера. І в моддінг практично кожного комп’ютера, його системного блоку і монітора, аерографія зустрічається досить часто. У моддінгу досягається не тільки незвичайність форм, але і, завдяки техніці аерографії, — яскравий, незвичайний, оригінальний вигляд кожної деталі, здатний виразити як внутрішньо стан власника комп’ютера, так і його настрій на сьогоднішній день, погляди на навколишню дійсність і світовідчуття в цілому. Аерографія все частіше, ніж раніше використовується в комп’ютерному моддінг і стає часом його невід’ємною частиною, привносячи в життя власника комп’ютера трохи оригінальності і відірваності від усього земного.

Мистецтво аерографії постійно набуває все більш великі форми, розширюючи сферу свого застосування, підкорюючи нові вершини і нових шанувальників. Тюнінг автомобілів і мотоциклів, розмалювання сноубордів, скейтбордів і стільникових телефонів, моддінг комп’ютерів — це далеко не всі області її застосування. Аерографію можна використовувати практично на будь-якій поверхні, на будь-якому предметі, за бажанням замовника. У Росії, так і в світі, «ZK Design» — одна з небагатьох студій, яка цілком успішно справляється з тюнигом техніки Apple — iPod, iPhone, iPad, MacBook. Коли-то мало кому могло прийти в голову, що її можна застосувати в моддінг комп’ютера або для прикраси телефону, а зараз ця практика використовується з великим успіхом. Те ж саме і з будь-якими іншими предметами. Техніка нанесення дозволяє створювати малюнки будь-якої складності та будь-яких розмірів з максимальною точністю передачі кольору і якості, тому потенціал застосування аерографії практично безмежний, все залежить від Вашого бажання і Ваших фантазій.

Студія аерографії «ZK Design » надає послуги з розробки і нанесення художнього малюнка на поверхні автомобілів, мотоциклів, комп’ютерів, мобільних телефонів, елементів домашнього інтер’єру і навіть на модні гаджети — iPhone, iPad або MacBook. Ми є організованою групою високопрофесійних художників, які виконують роботу будь-якої складності з урахуванням характеру і переваг замовника. Завдяки правильної внутрішньої організації роботи та функціонального розподілу обов’язків, ми можемо впевнено конкурувати з індивідуальними художниками, до того ж не кожен з них може собі дозволити дороге обладнання, а в результаті програє якість. Крім того, що б забезпечити високоякісний кінцевий результат потрібно не тільки художній розпис, але й захист малюнка — лакування з подальшою поліровкою. Для індивідуальних майстрів це тягне додаткові витрати і знижує їх конкурентоспроможність на ринку послуг аерографії.

Виконані методом аерографії роботи створюють нове сприйняття предметів, підкреслюють індивідуальність власника. відображають уподобання і стиль Замовника. Завдяки неповторності і унікальності робіт студії дизайну і аерографії «ZK Design «, художня і споживча цінність предметів зростає і не тільки в естетичному, але і в матеріальному плані. Особливо привабливим є нанесення зображень на транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли і т. д.), що дозволяє виділити їх із загального потоку за рахунок художнього малюнка. Так само відзначається тенденція попиту на аэрографический малюнок власниками дорогих автомобілів, які переслідують мету: отримати ефективне протиугінний засіб для свого авто і спокійний сон. Автомобіль з нанесеним художнім малюнком — не завидна видобуток для автовикрадача, багато клопоту, куди простіше знайти подібний автомобіль без особливих прикмет. Сподіваємося, що все вищевикладене переконало Вас у естетичної, комерційної та людської потрібності аерографії.

ZK Design, аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

ZK Design, аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

ZK Design, аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

Короткий зміст статті: Аерографія. Професійні майстри, доступні ціни, всі види послуг аерографія на авто

Джерело: ZK Design — аерографія на автомобілях, аерографія на телефоні (тюнінг), моддінг, аерографія мотоциклів, MacBook, iPhone 4, iPhone 5, iPad.

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати