аерографія на авто

Це в якійсь мірі є ремонтом фарбуванням кузова. Автомобілі

08.12.2014

Аерографія на автомобілі

Увінчаний кар несе позитивну енергетику знаходяться навколо і говорить про громадської заможності власника. В оформленні авто має місце бути особливість і характер шофера. Основне — відходити від штампів і складати що-небудь свіженьке. Зараз аерографія використовується і для декорації таксі. Та замовник може влаштувати заявка таксі на одруження, красиво оформлене милими і романтичними малюнками. Це в якійсь мірі є ремонтом кузова фарбуванням .

Аерографія допоможе перетворити автомобіль в живу картину на колесах. Процес досить трудомісткий: за допомогою аерографа на поверхню автомобіля художник аерографії наносить малюнок. Розфарбувати можна всю машину або тільки капот, двері. Чи можна використовувати цей варіант при дрібному кузовному ремонті .

Напрямки аерографії різні, це цілком залежить від марки авто і бажань господаря. У моді теми полум’я, абстракції, зображення драконів, «фентезі», природничі теми, і стиль «біомеханіки». Перед тим як нанести аерографії готується площину кара, усуваються подряпини і вм’ятини. Потім художником-аерографом наноситься малюнок, з урахуванням побажань власника автомобіля. Застосовуються високоякісні авто фарби, трафарети, болванки і так далі

Для охорони малюнка від дефектів наносяться захисні лаки. І заключний кордон — це шліфування, яка допомагає отримати авто дзеркальну площину. У разі якщо власник автомобіля поки не готовий кардинально скоригувати зовнішній вигляд авто, то застосовують наклейки на капот, двері, багажник, скла або бампера. Яскраві наклейки протримаються на авто від 3 до 8 років, виходячи з властивості плівки.

Вибір наклейок для водіїв великий, власне дозволяє підібрати масштабну аплікацію на кузов або придбати не дуже велику картину на дзеркало. Дуже добре виглядають на задньому склі наклейки в стилі «трайбл», які виконані повторюючий вид народного візерунка.

Затребувані вінілові світловідбиваючі наклейки на авто з зображеннями тигрів, драконів, акул і спортивна тема. В особливих студіях виробляються наклейки з персональним начерками. Склеїти наклейку на кар можна ж особисто. Особливо це актуально, якщо ви робите невеликий ремонт маленької вм’ятини. У будь-якому випадку аерографія ніколи не буде зайвою на вашому автомобілі, але стане його чудові прикрасою і вашою гордістю.

Короткий зміст статті: Чи можна використовувати цей варіант при дрібному кузовному ремонті аерографія на авто

Джерело: Це в якійсь мірі є ремонтом фарбуванням кузова | Автомобілі

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати