аерографія на авто

Причини по яким роблять аерографію

04.02.2015

Навігація по сайту
Причини, чому роблять аерографію

Аерографія на машину. або, кажучи по іншому, художній розпис поверхні кузова автомобіля включає в себе кілька етапів, а саме: забарвлення, захист лаком і полірування. Крім того, наша студія здійснить для Вас нанесення малюнка на мотоцикли, скутери, шолома, ноутбуки або будь-яку іншу техніку. Ми можемо запропонувати допустимі і доступні для кожного ціни аерографії на авто .

Красивий автомобіль

В нинішні часи стало популярним робити свій автомобіль індивідуальним, красивим і впізнаваним у натовпі. Одні досягають цього з допомогою зовнішнього тюнінгу, інші застосовують різні плівки, а справжні поціновувачі прекрасного замовляють аерографію на автомобіль в студії аерографії. Розміри малюнка можуть бути різними — від невеликого, займає 1/3 кузовного елементу, до великої роботи гармонійно вписується в загальний дизайн, який доповнює його.

Імідж

У будь-які часи чоловік намагався виділитися з сірої навколишнього маси і підкреслити свою індивідуальність і екстравагантність. Так, давним-давно воїни прикрашали страшними малюнками свої бойові обладунки, а морські кораблі жахали противника і морських чудовиськ фантастичними зображеннями морських богів. Минуло кілька століть, і що ми бачимо — замість панцира і надійного бойового коня тепер нами наноситься аерографія на автомобіль, літак або яхту. Замовивши аерографію в нашій студії, Ви не лише підкреслите своє становище в суспільстві і свій соціальний статус, але і проявіть себе сміливою людиною — адже аерографію не кожен зважитися зробити. Однак, слід зазначити, якщо Ви вже вирішили, що на вашій машині буде красуватися оригінальний стильний аерографія ціни на цю послугу в нашому салоні не вдарять по гаманцю.

Індивідуальність

Виконаний у нас малюнок буде унікальним. розробленим спеціально для Вас. Навіть якщо це буде запропонований Вами ж малюнок з інтернету, завдяки художнику, який буде виконувати роботу, додасть йому неповторну індивідуальність. Складність малюнка може бути будь-якою. Ось кілька основних прикладів: геометрична абстракція (лінії, візерунки, переплетення), сюрреалістичної картини спрямованості, зображення за мотивами мультфільмів — аніме, різноманітні пейзажі, написи на будь-яких мовах, різні тварини, які відносяться до дикої природи, або домашні улюбленці, або ж будь-які інші зображення на що здатна Ваша фантазія. Вартість аерографії буде складатися з складності малюнка, його багатобарвності, числа елементів автомобіля, загальної площі малюнка.

Зовнішній тюнінг автомобіля

Не дивлячись на ціни аерографія на капоті, наприклад, може кардинально змінювати зовнішній вигляд Вашого автомобіля. Це і видимість рваних країв кузовних елементів, наче хтось або щось роздирає залізо. Це і створення видимості броньованого автомобіля з заклепками, броненакладками. Це і імітація спортивної версії автомобіля з повітрозабірники на капоті або «зябрами». Цього майже неможливо досягти звичайними засобами, а виглядає така аерографія часто карколомно.

Захист від викрадення

Наноситься аерографія на авто ще й з метою вберегти від угону Вашу улюблену «ластівку». За даними статистики стає видно, що такі помітні і яскраві автомобілі найменше викрадають, ніж прості аналогічні моделі, як у всіх. Для автомобільних злодіїв це пов’язано з досить таки великим, і дуже часто невиправданим, ризиком і грошовими витратами. Аерографія на автомобілі робить помітним практично кожен крок викрадача, і навіть у такому великому місті, як Москва, збути викрадений автомобіль, не ризикуючи бути при цьому спійманим за руку, досить важкувато. Ви скажіть, що машину можна перефарбувати, але це знову ж таки це час, який у викрадачів часто обмежена, і гроші. Для злодіїв нашої дорогоцінної власності це великий ризик і якщо такий автомобіль викрадають — значить його викрадають «під замовлення», але від цього навіть супер-пупер сигналізація не врятує. Безумовно, якою б не була аерографія ціни на неї порівнянні з цінами покупки і установки середньої складності сигналізації, а відлякує викрадачів більш ефективно.

Подарунок

Шановні чоловіки і жінки! У всіх нас є улюблені. І коли мова заходить про подарунок, ніхто не замислюється над питанням: скільки коштує аерографія. Уявіть радість своєї половинки, отримала на День Народження, Новий Рік або день Святого Валентина не просто автомобіль, а такий унікальний подарунок. Навіть якщо грошей на новий автомобіль немає, то можна змінити його зовнішність, зробити оригінальний і приємний подарунок. Наша студія аерографії допоможе визначитися з ескізом аерографії для Вашої коханої.

Довговічність

Власникам машин з малюнками, виконаними в нашій студії, не варто боятися вигорання на сонці малюнка або того, що при нанесенні малюнка зруйнується верхній шар фарбування. Справа в тому, що в процесі роботи не тільки малюнок, але і вся деталь обробляється декількома шарами автомобільного лаку, а потім в обов’язковому порядку полірується. Це гарантує збереження малюнка на довгі роки. Студія аерографії пропонує унікальну вартість розпису, яка вже містить в собі вартість лакування і полірування деталі. Крім того, ви можете замовити видалення авто іржі, фарбування подряпин .

Камуфляж

Аерографія може показувати і підкреслювати певні місця, але і може приховувати їх. Такими місцями можуть бути залишки слідів від минулого кузовного ремонту, якісь дрібні подряпини, сколи. При цьому ціни будуть містити і реставрирующую складову.

Аерографія ціни

Може бути різною аерографія на машину, однак, не дивлячись на це, ціна на неї відповідно різна. Велика чи маленька ціна — судити Вам. Але не забувайте, наша студія дає гарантію на свою роботу. І це стосується не тільки художньої розписи на машині, але і аерографії на мотоциклах і різних аксесуарах.

Короткий зміст статті: Аерографія на авто стала досить популярна останнім часом. У студії аерографії, ми зробимо відмінна пропозиція, адже у нас найнижчі ціни аерографії на машину. Приходьте до нас прямо зараз аерографія ціни на машину студія аерографії аерографія на авто

Джерело: Причини по яким роблять аерографію

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати