аерографія на авто

Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобілях

24.11.2014

Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобілях

Всім привіт. Розпочинаємо цикл статей «ідеї малого бізнесу «. Думаю, вам буде цікаво їх почитати і Ви знайдете багато корисного.

За останні роки в нашій країні значно збільшився автопарк різних видів автомобілів і мототехніки. І в цьому розмаїтті автомобілів, власникам своїх коней хочеться виділитися на тлі сірої маси. Вони бажають зробити свій автомобіль індивідуальним, який буде залучати людей своїм незвичайним виглядом і виділяти із загального потоку.

Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобілях

Отже, існує численна аудиторія людей, які бажають бути сучасними і виділятися на фоні всіх інших.

Що ж ми маємо в підсумку?

Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобіляхА ми маємо певну цільову аудиторію, яка визначилася зі своїми потребами. Однією з такою потребою, є бажання зробити свій автомобіль не таким, як у всіх. Щоб вирішити цю задачу, можна перебрати кілька варіантів, але ми зупинимося на одному.

Мова піде про організацію нової прогресивної бізнес ідеї — аерографія на автомобілях. Даний бізнес — творча робота, яка є досить популярною і прибутковою.

Аерографія — нанесення зображень на різні поверхні за допомогою спеціального приладу, званого аерографом. Фарбування аерографом застосовується в різних областях, таких як дизайн інтер’єрів. поліграфія, живопис. ЗавдякиМалюнки на автомобілі або аерографія на автомобілях найтоншим шарів фарби і можливості розміреного напилення її на поверхні, виходить досягти різних ефектів, таких як плавні переходи кольору, об’ємність, імітацію фактури при ідеальної гладкості поверхні.

Аерограф працює за принципом пульверизатора, де змішуються різні фарбувальні речовини і під дією стисненого повітря, струменем різної товщини наносяться на поверхню. Таким чином, ви зможете наносити малюнки на різні деталі автомобіля.

Не переживайте, якщо Ви не були обдаровані здібностями художника, можна залучити до нового бізнесу художника-початківця або досвідченого майстра-аерографа.

аерографія на автомобілях — Популярність ідеї

Затребуваність аерографії на автомобілях дуже велика, на вулицях міст зустрічаються красиво розмальовані автомобілі і мотоцикли. Ідея цікава тим, що на дані послуги дуже великий попит, а ось пропозицій поки що недостатньо. Щорічні фестивалі і виставки, що проводяться по всій країні, де майстри демонструють свої твори мистецтва, говорять про популярність цього напрямку. А відкриття власного салону аерографії у своєму гаражі. може стати відмінним бізнесом, який буде приносити хороший дохід.

Для реалізації даної ідеї бізнесу, вам необхідно:

  • Навики малювання або якщо таких немає, то доведеться наймати на роботу професійного художника. Зарплата для такого майстра може становити 30% від вартості замовлення і вище, залежно від його кваліфікації.
  • Приміщення. Необхідний теплий просторий гараж. Він повинен бути чистим, щоб в процесі нанесення малюнків, частинки пилу не потрапили на робочу поверхню і не зіпсували весь малюнок. Крім цього, приміщення повинне добре освітлюватися.
  • Камера для сушіння. Після фарбування, автомобіль поміщається в сушильну камеру, де малюнок швидко підсихає, не втративши потрібної форми і кольору.
  • Аерограф. Ось без цього пристосування Ви точно не обійдетеся. Аерограф ви зможете придбати за 5-10 тис. рублів китайського виробництва, за 20-25 — американський, а компресор обійдеться вам приблизно в 2-3 тис. рублів.

Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобіляхНе забудьте про рекламу ваших послуг, інакше бізнес не просунеться і на міліметр. На рекламу доведеться розщедритися, витрати будуть від 5 тис. рублів щомісяця. Для початку залучайте ваших клієнтів більш низькими цінами, ніж у конкурентів, і не забувайте про якість. З часом, Ви зможете скласти своє портфоліо, яке в подальшому буде використовуватися для залучення нових клієнтів.

Скільки можна заробити

Прибуток від аерографії на авто, в залежності від кількості замовлень, буде в межах від 40 до 80 тис. рублів, якщо врахувати, що ціна за квадратний метр розпису 3-5 тис. рублів. Для майстра аерографія на автомобілях є улюбленою справою, та ще й добре оплачується, а для клієнта — ефектним способом самовираження.

Удачі та успіхів!

Десерт на сьогодні — відео «Чорний кіт — аерографія»

Короткий зміст статті: Аерографія на автомобілях — хороший спосіб виділитися з сірої маси типових автомобілів. Будь яскравіше і креативніше своїх колег по пробках аерографія на авто

Джерело: Малюнки на автомобілі або аерографія на автомобілях

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати