аерографія на авто

Аерографія на автомобілях своїми руками

09.12.2014

Аерографія на автомобілях своїми руками

Аерографія на автомобілях — досить популярний вид зовнішнього тюнінгу автомобілів . Завдяки аерографії зовнішність вашого автомобіля може сильно змінитися. Будь-яка аерографія, навіть найпростіша, просто відмінно виглядає на кузові будь-якого автомобіля.

Аерографія на автомобілях своїми руками

Що ж таке аерографія. Аерографія — це малюнок на кузові автомобіля, заподіяну спеціальними фарбами за допомогою аерографа. Технологія нанесення малюнка на авто задоволена просто, але вимагає спеціальних навичок. Малюнок будь-якої складності спеціаліст наносить на авто аерографом, як пензлем малює художник на полотні.

З допомогою аерографії на автомобіль можна нанести майже будь-який малюнок, абсолютно будь-якої складності. Завдяки сучасним технологіям, на комп’ютері заздалегідь створюють ескіз майбутньої аерографії, накладають його на фото автомобіля. Що дає можливість вибрати, який саме малюнок буде красуватися на вашому автомобілі.

Крім способу самовираження і виділення з сірої маси автомобілів, аерографія так само є відмінним протиугінним засобом. Адже у місті не так багато автомобілів з точно такими ж малюнками як у вас. І ваше авто не складе труднощів знайти і повернути в цілості й схоронності. Погодьтеся, викрадачі не стануть чіпати «позначений» автомобіль, який впадає в очі.

Ще одним плюсом аерографії є те, що для цього тюнінгу не вимагається дозвіл в ГИБДД. Навіть якщо малюнок покриває більше 50% основного кольору, треба лише внести поправку в паспорт вашого автомобіля. Єдине обмеження — аерографією ваш автомобіль не повинен бути схожий на транспорт спецслужб.

Трохи скажу про ціною аерографії. Ціна аерографії така: в середньому мінімальна вартість аерографії — 3000 р. І в залежності від складності малюнка, обсягу і майстерності художника ціна зростає. Аерографія може, звичайно, коштувати вам кругленьку суму, але воно того варте! Це дійсно виглядає шикарно. І прослужить ця краса вам не один рік.

до Речі, є ще альтернативний аерографії вид тюнінга — вініловий тюнінг. Детальніше про це можна почитати в цій статті — вініл на авто .

Почитавши статті про аерографії на автомобілях і вінілі на авто. напевно, вас мучить питання, що ж вибрати? Вініл або аерографію. Розберемо це питання в цій статті: Вініл або аерографія? .

Аерографія фото

Аерографія на автомобілях своїми руками Аерографія на автомобілях своїми руками

Аерографія на автомобілях своїми руками Аерографія на автомобілях своїми руками

Інші фото зовнішнього тюнінгу

Короткий зміст статті: На даній сторінці знаходиться ще стаття про зовнішньому тюнінгу, а саме: аерографія, аерографія на автомобілях, аерографія фото, ціна аерографії, аерографія на авто аерографія на автомобілях, аерографія автомобіля, аерографія ціни, аерографія на авто, аерографія на машинах, аерографія на машину, аерографія на авто фото, ціна аерографії аерографія на авто

Джерело: Аерографія на автомобілях своїми руками

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати