аерографія на авто

Аерографія на автомобілі, аерографія на авто

04.03.2015

Виходячи з усього вищевикладеного стає ясно, що автомобільна аерографія є не просто одним із видів художнього мистецтва, де в якості полотна виступає транспортний засіб. Для автолюбителя це, насамперед, можливість продемонструвати оточуючим свій характер і своє ставлення до життя.

Існує три варіанти для нанесення малюнка на автомобіль: трафаретний малюнок, плівкова малюнок і, нарешті, традиційна аерографія.

Художники, які вже не один рік займаються саме таким видом мистецтва, впевнено стверджують, що найбільш важким моментом є зовсім не вибір методу нанесення малюнка. Замовник, який прийняв рішення про зміну зовнішнього вигляду свого «бойового коня», нерідко дуже довго коливається при виборі майбутнього макета ескізу. Цей процес може тривати не один тиждень. Зображення повинне не тільки подобатися самому автовласнику, але ще і гармонійно поєднуватися з дизайном автомобіля.

Як правило, аерографія на автомашину наноситься за традиційною технологією. За допомогою пульверизатора відбувається розпорошення звичайної автомобільної фарби на кузов. Дане пристосування з виглядом нагадує краскопульт, але насправді у нього така конструкція, що їм можна проводити найтонші художні операції.

За твердженням майстрів, перед початком роботи необхідно перевірити, чи стане на даній машині виглядати майбутній малюнок. У процесі узгодження ескізу в його майстерні «перевіряють» спеціальною програмою, яка віртуально з’єднує фото автомобіля і намічений малюнок.

Короткий зміст статті: Визначення «аерографія» безпосередньо пов’язане з інструментом під назвою «аерограф». Інакше кажучи, аерографією називається розпилення фарби, происходяще… автомобілі, аерографія аерографія на авто

Джерело: Аерографія на автомобілі, аерографія на авто

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати