аерографія на авто

Аерографія на авто. Малюнки. Тюнінг. Фарбування.

08.12.2014

Аерографія автомобіля, нанесення малюнка на авто

Аерографія — це динамічно розвивається художній напрямок, суть якого полягає в нанесенні малюнка на поверхню автомобіля за допомогою аерографа. Крім того Ви можете замовити аерографію на мотоцикл або іншу техніку.

Техніка аерографії. складається в змішуванні декількох кольорів фарби для плавного переходу одного кольору в інший. Дана технологія здатна максимально точно відтворювати копії ескізів і перетворювати серійні автомобілі, мотоцикли та іншу техніку в унікальні художні шедеври.

Аерографія автомобіля — це насамперед, стильно і модно. Добре підібраний і якісно виконаний малюнок підкреслює неповторність та індивідуальність Вашого автомобіля.

Гідності аерографії:

    Ваш автомобіль стає ексклюзивним. Як правило, малюнок аерографії підкреслює модель авто, стиль і характер власника, виділяючи його серед маси людей і автомобілів. Автомобіль з малюнком складніше викрасти, він стає більш помітним для перехожих та автомобілістів.

Середні розцінки на аерографію автомобіля

Аерографія. Графічний малюнок

Короткий зміст статті: Все про тонування та бронювання скла автомобілів і офісів Аерографія на авто,Тонування скла, плівка, плівка, плівкою, плівкою, даі, ДАІ, скло, скла, скло, тюнінг, косметика, автосервіс, ПДР, машин, автомобілів, напилення, напиленням, бронювання, фар, фари, машина, горілка, пиво, контроль, тверезість, tonirovka, tonirovanie, stekl, steklo, auto, bronya, bronirovanie, tuning, autosrvis аерографія на авто

Джерело: Аерографія на авто.Малюнки. Тюнінг.Фарбування.

 

Замовити: аерографія на авто.

Також ви можете прочитати