аерографія на авто

Аерографія на авто: докладний опис усього процесу

01.03.2015
 • Якщо робоча поверхня рівна, не має пошкоджень, то вона матується за допомогою абразивних паст, наждачного паперу або шліфувальної машинки. Шар фарби автомобіля повинен залишитися в первозданному вигляді. Дана обробка виконується для поліпшення зчеплення малюнка з поверхнею.
 • Поверхня має бути ідеально рівною. Якщо є пошкодження — їх обов’язково потрібно усунути:
  • відновлюється геометрії деталей
  • відколи й подряпини зачищаються, шпаклюються, грунтуються, фарбуються і шліфуються
 • Частини автомобіля, не призначені для нанесення малюнка, обклеюються укрывочными матеріалів.

  Класична аерографія на авто своїми руками

  Нанесення аерографії на поверхню вимагає певної навички. Перегляньте, як зробити трафарети для аерографії на авто, як виконується аерографія на авто своїми руками на відео, потренуйтеся на картоні або поверхнях старих холодильників, кухонних плит.

  Не знаєте, як вибрати хороший радар-детектор. Ця стаття розповість про всі тонкощі.

  Встановити ксенон своїми руками — реально. Тут запропонована докладна іструкція.

  za-rulem.org/avtopravo/strafe/kakojj-shtraf-za-tonirovku.html зазначені всі можливі штрафи за тонування і поради про те, як від них відбитися.

  Важливі деталі в процесі нанесення аерографії

  Аерограф — інструмент, що розпорошує фарбу. Регулюючи потужність струменя повітря, можна наносити лінії різної товщини і інтенсивності кольору.

  Фарба повинна бути не надто густий: чим рідше консистенція, тим менший тиск потрібно для роботи, тим тонше шар, тим рівніше буде поверхню. Краще розвести до стану молока і нанести кілька шарів.

  Зміна кольору фарби означає прочищення аерографа:

  • продуйте апарат
  • залийте в ємність аерографа воду або спеціальний розчин, промийте систему
  • прочистіть запобіжний ковпачок і знову промийте систему

  Подача фарби передує струменем повітря. Нею ж і закінчується, інакше буде ляпка.

  Малюнок наноситься шарами в кілька етапів:

  • створюється фон
  • малюються окремі елементи
  • виконується деталізація зображення

  Вінілова аерографія на авто

  Аерографія на авто: докладний опис усього процесу

  Аерографія плівкою на авто виконується двома способами:

  • Сухий метод: зображення наноситься на поверхню, починаючи з верхнього правого або лівого кута. Розгладження виконується ракелем від центру зображення.
  • Вологий метод використовується для нанесення малюнка великої площі. В теплому приміщенні (при температурі вище 20?З) звільняється клейовий шар наклейки на авто для аерографії. Потім вода пульверизатором тонким шаром наноситься на поверхню авто або на клейовий шар плівки, яка поміщається на деталь автомобіля і енергійно розгладжується гумовим валиком від центру до периферії, в результаті з-під неї повинна піти вся вода і повітря. Важливо контролювати збереження пропорцій малюнка.

  Ракель — пристосування для наклеювання вінілових плівок та трафаретів на автомобіль. Буває пластиковий, повстяний або комбінований. Ракель не дряпає поверхню і ідеально розгладжує малюнок. Зазвичай він йде в комплекті з вініловими наклейками.

  Аерографія на авто: докладний опис усього процесу

  За півгодини, нанесіть на вініл слабкий мильний розчин (без додавання жирів) і обробіть ракелем. Через 2-3 дні в цілях підвищення зчеплення плівки з деталлю знову пройдіть ракелем по всій площі. Місця згину можна додатково обробити промисловим феном.

  До вашої уваги відео про те, як зробити аерографію на капоті авто:

  Захист аерографії на автомобілі

  Після повного висихання малюнка його покривають автомобільним лаком.

  Невелику площу можна покрити за допомогою аерографа, великі поверхні необхідно обробляти великим пістолетом з потужним компресором.

  Пістолет тримайте на відстані від 0,3 до 1 м від елемента. Так лак не буде ні краплі, ні сохнути «в польоті». Лак змішується з затверджувачем 1:1.

  Коли шар остаточно висохне — він полірується. Чим швидше висохнуть фарба і лак, тим менше пилу на них осяде. Тому для прискорення процесу скористайтесь сушильною камерою або інфрачервоної сушки.

  Догляд за аерографією на авто

  Вінілова аерографія на авто готова до мийки вже через 10 днів після обклеювання. Класична аерографія — після повного висихання лаку.

  Для очищення поверхні кузова від бруду використовуйте делікатні миючі засоби і м’які ганчірки, щоб не подряпати покриття.

  Спеціального догляду малюнок не вимагає. Шар лаку надійно захищає зображення. Досить акуратно паркувати автомобіль і не потрапляти в аварії.

  Короткий зміст статті: Вибір малюнка і виду аерографії. Створення ескізу. Підготовка робочої поверхні. Творча частина: класична аерографія. Захист зображення. Догляд за аерографією. аерографія на авто, аерографія на авто своїми руками,вінілова аерографія на авто, трафарети для аерографії на авто, аерографія на авто своїми руками відео аерографія на авто

  Джерело: Аерографія на авто: докладний опис усього процесу

  Замовити: аерографія на авто.

 • Також ви можете прочитати